Trooper - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Trooper

Vydáno: 8.8.2009 v 18:32 | Autor: Kereloth

Sloužit a bránit Republiku je jeho ctí.

Ne všichni hrdinové nosí světelné meče.
Někteří mají jen vůli bojovat.

Už od ranných časů Galaktické Republiky vojáci střeží společnost proti zdánlivě nezastavitelnému Sithskému impériu. Navzdory stále se zhoršujícímu postavení Republiky, muži a ženy ve službách armády nikdy neustoupili, pokud si tak nepřál Senát. Tito hrdinové jsou stále připraveni položit život v bitevních řadách, odedávna až dodnes.

Jako následek Coruscantské dohody začala Republika rekrutovat novou, speciální jednotku, pro nevyhnutelný konflikt se Sithským impériem. Tyto speciálně vycvičené týmy jsou sestaveny jen z nejvíce talentovaných a disciplínovaných členů armády – elitní vojáci Republiky.

Rytíři řádu Jedi chrání Republiku již mnoho generací, nikdy však nebojovali sami. Vojáci vždy kráčeli po boku Jediů, odhodlaní čelit stejným nástrahám jako oni bez výhod jako je světelný meč nebo ochrana pomocí Síly. Proto se stali pro Jedie neocenitelnými pomocníky. Muži a ženy z jejich řad byli a jsou proto Řádem a politickými autoritami vždy bráni s respektem.

Specializace – shrnutí

Název Commando Vanguard
Výzbroj Heavy Blaster Cannon Blaster Rifle
Další výbava Grenades Shields and Defense
Role Ranged DPS Tank
Vanguard Vanguard
Nebojácní, nezastavitelní, oděni v těžké zbroji – Vanguardi, první a nejlepší obraná linie v řadách republiky. Tito vytrvalí vojáci ignorují riziko a vrhají se do nepřátelské palby, aby ochránily své spojence. I když je jejich povolání extrémně nebezpečné, Vanguardi vynikají v umění přežít. Hlavní podíl na tom mají jejich obraný výcvik a pokročilá technologie.
Commando Commando
Za mnohá vojenská vítězství vděčí republika svým komandům. Cvičeni v používání útočných taktik a výzbroje, vybavení těžkými blasterovými děly, jsou vždy připraveni na bojišti. Ať už se jedná o ničení nepřátelského bunkru soustředěnou palbou, nebo zahánění Imperiálních jednotek výbušnými náboji, těžká výzbroj Commanda, zanechávající spoušť všude v jejím dosahu, vždy dominuje scéně.