Smuggler - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Smuggler

Vydáno: 8.8.2009 v 18:35 | Autor: Kereloth

„Rychlý, chytrý, nezávislý“

Občas je štěstí mnohem více k užitku než zkušenost, ovšem obojí najednou nikdy neuškodí.

Porušování zákonu se stalo běžnou věcí v dobách devastujícího konfliktu mezi Republikou a Impériem. Změny politického názoru společně s loupežnými aktivitami pirátů dělaly cestování nehlídanými vesmírnými trasami velmi nebezpečnou záležitostí. To mělo za následek odříznutí některých planetárních systémů od stabilního zásobování a jejich následný obchodní kolaps. Ovšem, někdo s odvážným duchem a vůlí porušit pár zákonů může za prolomení těchto blokád vydělat pořádnou sumu peněz, byť za předpokladu rychlých reflexů, šarmu schopného zmást i Jedie a bleskového tasení blasteru v krajním případě. Proto je život pašeráka jedno velké riziko.

V těchto zlých časech si i pašerák musí zvolit svoji stranu. Jejich hrátky se zákony moc s Republikou nesympatizují, přesto jsou daleko více neradi utlačováni přísným režimem Impéria. I když pašeráci nikdy nepředstavovali vzor vlastenectví k Republice, většina z nich si ji přesto vybrala pro její náklonnost k svobodě. A svoboda je samozřejmě pro pašeráka ráj.

Specializace – shrnutí

Název Scoundrel Gunslinger
Výzbroj Blaster ‘Shot Gun’ Dual Pistols
Další výbava Stealth / Medicine Quickdraw / Fast Attacks
Role Burst ranged damage / Healing Ranged DPS
Gunslinger Gunslinger
Mistr ve střelbě, první, kdo zmizí v zákrytu a někdo kdo je ochotný využít každé příležitosti, takový je Gunslinger a jeho dvojice věrných blasterů. Gunslinger dovede střelit do nohou, aby znemožnil útěk, oslepit, aby zmemožnil střelbu či prostě vystřelit tak, aby způsobil co největší poranění. Každý spor jde ukončit zasazením správného místa, a Gunslinger je všechny zná jako své vlastní boty.
Scoundrel Scoundrel
Scoundrel nemá čas na zdvořilosti či na férový boj. Kromě svého věrného blasteru má ve výbavě stealth generátor, brokovnici a medpack. Zkrátka vše co potřebuje, aby mohl vniknout do objektu, zlikvidovat nepřátele a uniknout živý. Uplatnění neviditelnosti jsou vskutku rozsáhlé, brokovnice zase najde využití při vracení vzduchem letícího Sitha mávajícího svým světelným mečem na místo, odkud vystartoval. Nezapomínejte, Scoundrel vždy střílí první.