Sith Warrior - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Sith Warrior

Vydáno: 28.8.2009 v 21:00 | Autor: Aries

„Šampion Temné Strany“

Přirození vůdci v jakékoliv situaci, Sithští válečníci naplňují své spojence jak strachem tak i nezdolatelnou loajalitou

Jakožto nezastavitelná síla Temné strany je Sithský Válečník pověřen úkolem ničit nepřátele Impéria a prosazovat vládu Sithů napříč galaxií. Využíváním ničivých emocí jako je strach, hněv či zloba se zbavuje slabostí těla a mysli a stává se ztělesněním čisté, brutální efektivity.

Věříc, že je jejich údělem zlikvidovat chaos vytvořený řádem Jedi, Sithové vládnou používáním síly a zastrašování. Armády Impéria jsou trénovány na zvládání takovýchto úkolů, ale potřebují vedení Sithských Válečníků – loajálních a mocných vůdců – kteří je dovedou k vítězství.

Tito chladnokrevní bojovníci neztrácejí čas manipulacemi či pečlivou přípravou plánů. Sithští Válečníci drtí své nepřátele a postupují ke svému cíli s děsivým odhodláním, přičemž za sebou zanechávají pouze trosky a zkázu. Vzbuzující obdiv a úděs při každém kroku, tito bojovníci se nespokojí s ničím menším než naprostou poslušností svých následovníků. Obratem mohou Válečníci sloužit jako loajální pomocníci svých temných pánů, často překvapující své nepřátele a spojence oddaností k nim a disciplinou.

Ať už se jejich ambice shodují s těmi, které prosazuje Temná Rada, či sledují své vlastní cíle, nikdy nemají daleko k boji. Díky jejich nesnášenlivosti k Jediům je lze nalézt v jakémkoliv boji proti Republice. Jejich posedlost vyhlazováním Jediů je žene vpřed v jakýchkoliv jiných činech, ovšem to z nich nedělá jednomyslně zaměřené hlupáky.

Konečně, osud každého Sithského válečníka je pouze na něm… a běda všem kdo by mu v tom zkoušeli bránit.

Specializace – shrnutí

Název Sith Juggernaut Sith Marauder
Výzbroj Single Saber / Heavy Armor Dual Wield Sabers / Armor
Další výbava Fear and Darkside Auras Saber fighting specialist
Role Tank Melee DPS