Bounty Hunter - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Bounty Hunter

Vydáno: 8.8.2009 v 18:36 | Autor: Kereloth

Bounty Hunter„Lovec, stopař, nájemný vrah.“
Profesionalita, prestiž a tučný zisk jsou jeho druhá jména.

Mnoho nepřátel stojí Impériu v cestě za ovládnutím vesmíru. A tak vyplácí tučné odměny pro ty nejvíce úspěšné zabijáky galaxie. Fakt, že za vaši hlavu vypsalo Impérium velkou sumu peněz, znamená život v nejistotě a vede až k paranoidnímu strachu z okolí. Nemá smysl pokládat si otázku, zda vás lovec odměn najde, ale kdyse tak stane.

Nechvalně známý a zároveň anonymní, takový je Lovec odměn. Ale myslet si o něm, že je jen pouhým žoldákem, který se bude pro pár kreditů plazit za vámi po zemi, by bylo více než pošetilé. Tito zabijáci si váží vlastní profesionality jakožto odkazu prastarého bratrstva se slavnou historií. Stopování cíle, někdy i z jednoho konce vesmíru na druhý, vyžaduje velkou zručnost, i za okolností kdy je daná osoba důležitá, mocná a připravená se s ním setkat. Život jako lovec odměn má ale vždy dvě cesty. Věčná sláva a uznání… nebo rychlá a potupná smrt.

I když Impérium rázně omezuje lovcovu nezávislost, vždy se najde výjimka pro ty, kdo plní své úkoly rychle, čistě a s potěšujícími výsledky. Nicméně, nikdo není v Impériu nenahraditelný a i ti nejlepší z nejlepších si musí své místo zasloužit a udržovat. V profesi jako je Lovec odměn je jméno vším. S každou úspěšnou zakázkou jeho popularita roste, stejně jako jeho cena.

  • Specializace
  • Společníci
  • Loď
  • Videa
  • Galerie

Specializace – shrnutí

Název Powertech Mercenary
Výzbroj Flamethrower Dual-Wield Guns
Další výbava Defense/Energy Shields Missiles
Role Tank Ranged DPS
Mako, společnice Bounty HunteraMako
Nikdo na Nar Shaddaa neví přesně odkud Mako přišla, nicméně se všichni shodnou na tom, že jí bylo souzeno stát se hackerem. Už když jí bylo sedm let, bylo jasné, že má vrozený talent na práci se vším ohledně počítačů. Stejně tak se rychle naučila všechny známé programovací jazyky.

D Mantis - loď Bounty HunteraD5-Mantis
Prvotřídní a vzácný, to je D5-Mantis, přední predátor chladných hlubin vesmíru. Byl navržen tak, aby se dokázal vyrovnat i větším lodím, než je on sám, proto disponuje bytelnou konstrukcí pro situace, ve kterých se ocitá nejčastěji – těžký boj.

no images were found