Dromund Kaas - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Dromund Kaas

Vydáno: 8.1.2010 v 21:11 | Autor: Aries


Síldo mocných Impéria

Na odlehlém světě Dromund Kaas strávili Sithové posledních tisíc let budování své armády, se kterou následně srazili Republiku na kolena.

Planeta byla kolonizována před dávnými časy Sithským Impériem, ovšem její hyperprostorové souřadnice padly za oběť času, což umožnilo, aby se planeta pomalu vytratila z paměti. Po zdrcující porážce ve Velké Hyperprostorové válce se hrstka přeživších Sithů snažila uniknout před jejich Jediskými nepřáteli. V zoufalosti se rozhodli nechat svůj osu v rukou náhody, a vydali se mimo všechny známé hyperprostorové trasy. Po 20 letech náhodných skoků a průzkumných misí se však Sithům podařilo znovu objevit zapomenutý Dromundský systém.

První století po návratu na Dromund Kaas bylo zasvěceno znovuvybudování imperiální slávy. V hlubinách džungle vyrostlo skvostné hlavní město Kaas City a v jeho srdci vztyčena Citadela – monument moci Imperátora. Bez ustání však také probíhala obnova armády a flotily, pro nevyhnutelný návrat Sithů zpět do známého vesmíru. Ve svém honu za mocí Imperátor neváhal nasadit neuvěřitelné zdroje na objevování a zdokonalování nejtemnějších rituálů – rituálů, které zničili atmosféru Dromund Kaas a proměnily ionosféru v jednu velkou zuřící elektrickou bouři.

Nyní, po více jak miléniu, se Sithové vrátili zpět do známé galaxie – a sebou přinesli i válku. I přes velké množství systémů, které dobyli či přinutili ke spolupráci, zůstává Dromund Kaas sídlem Imperátora a jeho Temné Rady. I když na planetě můžete téměř cítit Temnou stranu Síly, nejvíce viditelným prvkem na ní je Imperiální armáda. Je to zde, kde se odehrávají všechny mocenské hry, kde se tvoří a zanikají spojenectví. Je nutností pro každého Moffa nebo agenta rozvědky stát se mistrem v těchto intrikách, ať už je zkušený, či snažící se si své jméno teprve získat.

Právě z Dromund Kaas se neustále natahuje temná ruka Impéria ve své lačnosti po moci.

no images were found