Corellia - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Corellia

Vydáno: 12.9.2010 v 13:50 | Autor: Kereloth


Symbol svobody

Jakožto zakládající člen Galaktické Republiky, Corellia je jedno z nejživějších obchodních center v galaxii, stejně jako planeta se strategickou polohou velkého významu. Kromě toho, že planeta slouží jako vedení mnoha galaktických firem, společně s vysokým zastoupením jejích členů v Senátu, je zároveň také místem původu mnoha velkých ekonomů, politiků a generálů Republiky. Zatímco Coruscant je symbolem síly a tradice Republiky, Corellia je důkazem bohatství a respektu pro osobní a ekonomickou svobodu.
Hlavní město na planetě – Coronet City (Korunní město) je modelem efektivního průmyslu, kombinovaného s ekologickou estetikou. Odhodláni zachovat krásu a jedinečnost tohoto světa, Corelliáni chrání velké území přírodních parků v samotném centru města. Pod touto sofistikovanou kulisou se však skrývá atmosféra korupce, náležící místům pod zemským povrchem. Korporační vlivy měly na Coreilli vždy hlavní slovo, a Corelliání jsou ochotni tento ústupek udělat, výměnou za svobodu a ekonomickou prosperitu, jež planeta nabízí.
Přes jejich vlažné vztahy k právnímu systému jsou ale Corelliáni známi svou loajalitou k Republice. Proto zvěsti, o rostoucím vlivu Impéria byly místní vládou přehlíženy, tedy až do teď. Nic nebylo potvrzeno oficiálně, avšak oficiální komunikace mezi Coreillou a zbytkem Republiky byly za záhadných okolností přerušeny.
Záznamy holo-videa a obrázků z Coreilly ukazují šířící se destrukci napříč Coronet City. Teroristické aktivity nebyly potvrzeny ani vyvráceny, avšak je možné, že situace může být ještě vážnější. Jakkoli jsou však nynější podmínky na planetě zlé, odolný duch Corellianského lidu jistě žije dál. Republika jistě udělá cokoli pro záchranu tohoto světa, jakožto symbolu její infrastruktury a kultury.