Mako - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Mako

Vydáno: 4.3.2011 v 21:42 | Autor: Kereloth

MakoNikdo na Nar Shaddaa neví přesně odkud Mako přišla, nicméně se všichni shodnou na tom, že jí bylo souzeno stát se hackerem. Už když jí bylo sedm let, bylo jasné, že má vrozený talent na práci se vším ohledně počítačů. Stejně tak se rychle naučila všechny známé programovací jazyky.
V osmi Mako zničila účty Red Light Sector – sirotčince, který ji chtěl prodat tomu, kdo za ní nabídne největší sumu. S kredity v kapse a s cennými zkušenostmi se rychle připojila k více proslulým hackerským gangům na Nar Shaddaa.
O sedm let později byla Mako nalezena zraněná v zapadlé uličce stárnoucím lovcem odměn jménem Braden. Potřeboval specialistu na počítačovou techniku ke své posádce a to se Mako hodilo, neboť se potřebovala z měsíce dostat dříve než Huttský kartel zaměstná její tolik proslulé „přátelé“, kteří už dávno zapomněli na jejich minulost s Mako. Nyní, s Bradenem a jeho posádkou, Mako objevila kouzlo lovců odměn z podsvětí, dala řád a hrdost jejímu životu, a hlavně, našla svojí první opravdovou rodinu.

Klíčová fakta

  • Domovská planeta: Nalezena na Nar Shaddaa
  • Rodina: žádná, považována za sirotka
  • Virtuální status: nepolapitelná