Kaliyo Djannis - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Kaliyo Djannis

Vydáno: 30.10.2010 v 20:44 | Autor: Kereloth

Kaliyo DjannisZáznamy CorSec týkající se Kaliyo Djannis obsahují rozostřený holozáběr zobrazující jednoho z předního gangsterů Exchange, jak láskyplně drží drobnou Rattataki. Ona mezitím jednou rukou drží útočnou pušku a druhou mu přidržuje láhev s vínem. Záznam má označení „Kaliyo Djannis a Vanus Cruor – První setkání“.
Kvůli rozporuplným výpovědím je Kaliyina historie přinejlepším záhadná. Nejméně deseti let pracovala sama jako žoldák či nájemný vrah pro bezpočet zločineckých spolků, nějaký čas si pobyla ve vězení a uchovala si blízké vztahy s nejmenovanou agresivní buňkou anarchistů. Jestli je to čistě zájem o politiku, nebo jestli jí jde jen o osobní prožitek, nikdo neví.
Pouze tehdy, pokud zbraně selžou, Kaliyo nasazuje svůj šarm. A zdá se, že v podsvětí je tato taktika, obzvláště pro ni, velice úspěšná. Ti, které odkopla, o ní vypráví jako o kruté manipulátorce, zatímco ostatní na ní myslí dlouho po jejím odchodu. Bez ohledu na to, zda pracujete společně s nebo proti Kaliyo, buďte opatrní. Nikdo od Rattataki neodchází nepoznamenán.

Klíčová fakta

  • Domovská planeta: Rattataki (předpokládá se)
  • Známí společníci: Anspi’shel, Nohn Veyaiko, The Wheezer
  • Výška: 1,5 metru