Jewl'a Nightbringer - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Jewl’a Nightbringer

Vydáno: 9.1.2011 v 17:18 | Autor: Aries

Jewl'a Nightbringer

Existuje pouze hrstka lovců odměn, kteří nutí i tu nejhorší spodinu galaxie zůstávat ve střehu ve dne v noci. Ovšem pouze o té jménem Jewl’a Nightbringer se dá bez ostudy přiznat, že nahání hrůzu. Jejím charakteristickým rysem je až draconianská pomstychtivost, a tak je jistotu, že každý, po kom Jewl’a jde, má dostatek důvodů, aby litoval, že přitáhl její pozornost.

Jewl’a pochází z výslovně násilných spodních částí Coruscantu. Silně se na ní podepsala zoufalost a chudoba, kterou zapříčinila mandalorianská blokáda. Normálně by se tak mladá a osiřelá dívka stala snadnou kořistí pro kriminální živly bující v hlubinách města, ale Jewl’a se ukázala jako rozená bojovnice, nic víc, nic míň. A tak namísto toho, aby se stala kořistí predátorů, stala se jedním z nich, a začala bojovat proti gangům a otrokářům s nelítostností nad číkoliv očekávání.

Jewl’a  strávila roky plížením se stíny Coruscantu, a mstila se každému, kdo jí zkřížil cestu. Potom, co takto sehnala dostatek kreditů, rozhodla se rozšířit své loviště mimo své rodné místo a zajistit, aby její nelítostná reputace byla známá po celé galaxii. Nakonec se těmi, kdo zajistili její známost, stali Mandaloriané. Na slavnostním Velké Lovu, na který se dostala díky sponzorování od jednoho z jejích bývalých cílů, jednoho z výše postavených členů Exchange, se Jewl’a proslavila díky své brutalitě  – žádný z jejich cílů nepřežil. Při vyhlašování vítězů se Jewl’a nijak nepokoušela skrýt své opovrhování Mandaloriany, což vedlo ke stovkám žádostí o boj o čest. Historka se šířila rychlostí hořícího paliva a zajistila jí tak respekt jak u Mandalorianů, tak i u podsvětí.

Zajímavé informace

  • Domovský svět: Coruscant
  • Veřejně dostupný záznam:
    • Stíhána v 7 soustavách
    • 32 stížností pro použití nepřiměřené síly
    • Licence pro činnost v prostoru Repubilky: odebrána
  • Současná lokace: Neznámá