Darth Jadus - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Darth Jadus

Vydáno: 8.1.2011 v 11:43 | Autor: Kereloth

Záhadný Lord

Darth Jadus je pověstný svou tajemností a samotářstvím, a to i mezi Sithy. Jeho povaha je chladná a přesto brilantně energická. Mezi členy Temné Rady je nejméně náchylný k vzteku, smíchu nebo vášni, zkrátka ke všemu, čímž je Temná strana poháněna kupředu. Jen Darth Jadus ví, co je jeho vášní a co ho vede za jeho cílem. Jeho lidskost už dávno vyhasla.

Od doby, kdy se stal členem Rady, se neúčastnil bojů o moc mezi ostatními Sithy a soustředil své síly na ovlivňování Imperiální rozvědky. A ačkoliv ostatní Sithové mají vlastní špionážní organizace, je to právě Jadus, kdo dohlíží nad největší takovouto sítí v galaxii (i když především skrze  různé rádce a prostředníky). Mezi Jadusovými služebníky byste Sitha hledali velice těžko – jeho nejoblíbenějšími agenty jsou prostí občané chtiví slávy a poháněni náboženským fanatismem, ale zároveň zastrašovaní mocí svého pána.

Není pochyby že Jadus už dlouhou dobu pracuje na něčem velkém a Temní Lordi jsou si toho moc dobře vědomi. Avšak do doby, než provede svůj první tah, mohou jen bezmocně přihlížet.

Základní fakta

  • Domovská planeta: Dromund Kaas (předpokládá se)
  • Věk: Záznam nedostupný
  • Vlajková loď: Dominator (Imperiální bitevní křižník)