Bouris Ulgo - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Bouris Ulgo

Vydáno: 26.10.2010 v 23:02 | Autor: Gekon

Bouris UlgoSamozvaný král

Namyšlený a arogantní , takový je Bouris Ulgo.  Patriot, který věří že je posledním rozumným šlechticem na Alderaanu. Ulgo očekával, že se po Velké válce, ve které vedl bojové jednotky jeho planety, vrátí do svého panství. K jeho překvapení a zklamání ovšem nebyl ze služeb armády propuštěn a byl požádán aby byl s armádou připraven na cokoliv, zatímco si šlechticové Alderaanu hráli na politiku.

Ulgo v tichosti přihlížel když Senátor Gaul Panteer, dědic Alderiánského trůnu, prohlásil planetu za nezávislou ve snaze přimět republiku k omluvě za podepsání Coruscantské smlouvy. O několik let později se se zděšením Ulgo stal svědkem záhadnému konci korunního Prince a královny Alderaanu. Alderaan tak zůstal bez vlády a stále oficiálně postaven mimo republiku.

Až poté co podezřele prořídlá rada šlechticů protlačila zákon, který umožnil návrat rodu Thul k moci, začal Ulgo jednat. Thulové byl šlechtický rod vyloučený za pobuřování a pod podezřením, že je v  kapse Impérie. Poslední domněnka se potvrdila, když Imperiální stavitelé začali obnovovat zchátralá panství Thulů. V reakci na to nejznámější generál na planetě s klidem vyhlásil stanné právo a informoval radu šlechticů, že mají ukončit své hádky o nástupnictví. Jejich novým králem bude on sám.

A poté začal Bouris Ulgo přicházet o rozum…

Duležitá fakta:

  • Vojenská služba: 35 let,Republiková armáda
  • Tradiční nepřátelé: rod Rist
  • Rodové zajímavosti: Známý díky svému kvalitnímu obilí a chlebu