Sithští Lordi - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Sithští Lordi

Vydáno: 20.8.2009 v 18:37 | Autor: Kereloth

Sithští Lordi
Praví Sithové strávili staletí vytvářením jejich technik a síly v končinách neznámého vesmíru. Sithský Imperátor trpělivě plánoval den ve kterém porazí a pomstí se Jediům za potupnou porážku v minulosti. Během těchto časů, generace Sithů přícházely a odcházely a mimo jejich těžké práce už jim zbývaly jen sny o pomstě.
S jejich temnou disciplínou a pečlivým tréninkem byl jejich první útok na Jedie téměř perfektní. S lehkostí se vypořádali s rytíři Jedi a jejich obranami jako by zde snad ani nebyli. I přes jejich agresivní taktiky však nepostupovali s takovou rychlostí jakou očekávali. Plenění Coruscantu mělo za následek otázku zda Sithové opravdu zvítězili.
Roky před dohodou, dvanáctičlenný Sithský Koncil dohlížel na stále se zlepšující postavení Impéria v jeho nově dobytých oblastech vesmíru a samotnou realizaci změn přenechal Imperiální armádě, aby oni sami mohli připravovat další plány do budoucna. Jejich zájem nyní směřoval na cvičení mladých temných Jediů pro zvýšení moci Impéria. Až nastane finální boj s Řádem Jedi, Sithové chtějí být připraveni. A jejich plány neznají slitování.
V klenutých halách Sithské akademie, stejně jako v kobkách minulosti Sithských lordů na Korribanu, mladí sithové musí dokázat v obtížných zkouškách jejich hodnotu. I když přežijí nelítostný výcvik, jejich opravdová zkouška stojí a padá na jejich spoluučednících, každý z nich se snaží usilovat o přízeň mistrů. Jen ti nejsilnější se stanou temnými Sithy… zbytek prostě při jejich pokusech zahyne.
– Počátky v rozkolu Jediů 3347 let před Coruscantskou Dohodu
– Zkřížení temných Jediů se Sithským obyvatelstvem na planetě Korriban
– Poraženi Řádem Jedi během Velké Hyperprostorové Války
– Vedeni Imperátorem a dvanáctičlennou temnou Radou