Sithské Impérium - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Sithské Impérium

Vydáno: 20.8.2009 v 18:34 | Autor: Kereloth

Sithské Impérium

Odhodlání ovládnout galaxii.

Opravdový původ Sithů je zahalen rouškou tajemství. Sithský národ byl až do doby před třemi tisíci lety považován za nedůležitý, než na planetu Korriban přicestovala hrstka temných Jediů kteří národ Sithů podrobili jejich pravidlům a filozofii.
Roky plynuly, temní Jediové se smísili s obyvateli Korribanu, tzn. těmi kterým vládli a slovo „Sith“ dosáhlo úplně jiného významu. Toto prosperující impérium se začalo rychle rozpínat, vedeno odhodlanými temnými bojovníky znalých Síly. Před patnácti sty lety, hranice Sithského Impéria se střetly s územím Republiky a Velká Hyperprostorová Válka vypukla.
Temný lord ze Sithu, Naga Shadow, vedl svá vojska s masivní agresivitou proti Republice. I když se zprvu Impériu dařilo, Řád Jedi se vrhl do protiútoku a začal systematicky ničit obyvatele Korribanu. Jediům však uprchla největší hrozba, Imperátor se svými temnými Lordy a ztratil se kdesi ve vesmíru.
Tito přeživší Sithové začali budovat svoji civilizaci znovu na neznámé planetě daleko od Republiky s nadějí, že se jednoho dne Republice pomstí.
Přes dalších sto let obnovoval Imperátor svoji moc. Nová, silnější armáda, flotila bitevních lodí a temné rituály provedené sám na sobě, které více prodloužily jeho život stejně jako jeho krutou vládu.
Když se čas pomsty přiblížil, Sithové začali postupně napadat světy ve vnějším pásu známého vesmíru, rozsévali poselství o pomstě a uzavírali dohody s nejrůznějšími zločineckými organizacemi. Se vším co potřebovali Sithové rozpoutali masivní a rychlý útok na území Republiky, zastihnuvší je v moment největší nepřipravenosti. V první vlně útoku se Sithové zmocnili mnoha systémů na krajích vnějšího pásu, dokázali zničit vesmírné doky Republiky v Sluiském sektoru a přerušili velmi používanou Rimmskou obchodní trasu.
Po prvním úderu Impéria díky brilantním taktikám Imperátora a brutální síly Sithské armády prohrávala Republika znovu a znovu. Od údolí Utapau po statné lesy Agamaru, Sithské úspěchy dávaly najevo, že nemají v úmyslu podrobit si ihned celý vesmír. Přesto však čekalo Republiku ještě další překvapení.
Ve chvíli kdy započaly jednání o míru mezi Senátem a temným koncilem Sithů, jejich armáda vtrhla na Coruscant.
Jedijský chrám byl zničen, celá planeta byla prohlášena jako rukojmí Impéria. Jediná mírová cesta vedla senát Republiky k podepsání Coruscantské Dohody.
Imperátor se poté stáhl zpět neznámo kam, pravděpodobně naplnit svoje osobní záhadné cíle a přenechal tak vedení armády temnému Koncilu. V politické prázdnotě, nejsilnější a nejrafinovanější Sithové a vůdci Impéria vedou svůj národ k vítězství.

 • Obnovena zbytky obyvatel bývalého Impéria
 • Imperátor je naživu více jak 1400 let
 • Populace Impéria je mnohem menší než Republiky
 • Lid rozdělen mezi Sithy a běžné občany
 • Povolání

  Bounty Hunter - Lovec odměn
  Sith Warrior - Sithský bojovník
  Imperial Agent - Imperiální Agent
  Sith Inquisitor - Sithský Inkvizitor