Frakce - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Frakce

Vydáno: 19.8.2009 v 21:44 | Autor: Kereloth

Velmoce
Jakožto nejvíce vyspělá civilizace ve známém vesmíru, Galaktická Republika, jednotná po více jak 22 tisíc let společně s Řádem Jedi porazila veškeré svoje nepřátele, včetně původního Sithského Impéria během Velké Hyperprostorové Války. Zrozeni z popela poražené mocnosti, vedeni mimořádně dlouhověkým Temným Imperátorem, Sithové se opět sjednotili a vrátili, mnohem silnější než kdy dřív. Velká Válka mezi Impériem a Republikou zuřila několik let až po Coruscantskou Dohodu sepsanou díky stále vyrovnané síle na obou stranách.

Napjaté vztahy mezi oběma velmocemi však přetrvávají a může se kdykoli stát že i kvůli nepatrné malichernosti válka opět vypukne. Když přijdou tyto časy, neutralita není správné řešení. Všichni budou podrobeni otázce: „Republika, či Impérium?“

Frakce

Napříč galaxií bylo vytvořeno na desítky menších spojenectví. Mezihvězdné zločinecké syndikáty, multiplanetární ekonomické dohody, menší flotily vesmírných kočovníků a mnoho dalšího. I přes politické nátlaky obou velmocí, aktivity podsvětí, nebo prosté potyčky o moc v malých sektorech vesmíru, mnoho z těchto frakcí si vybudovalo významné postavení a moc.

Řád rytířů Jedi Sithší Lordi