FAQ - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

FAQ

Vydáno: 13.8.2009 v 09:54 | Autor: Gekon

Co je Star Wars: The Old Republic newsletter?

Přibližně každé 4 až 8 týdnů posíláme všem kteří odebírají newsletter e-mail o posledním stavu vývoje hry. Navíc může newsletter obsahovat náznaky zatím neoznámených informací.

Kdo jsou BioWare?

BioWare vyvýjí počítačové, konzolové, handheldové a onlinové hry založené na bohatém příběhu a zapamatovatelných postavách. Od svého založení v roce 1995 vytvořilo některé světově nejvíce prodávané tituly, oceněné Baldur’s Gate a sérii Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic. Dále také vytvořilo Jade Empire a Hru roku 2007, Mass Effect. V studiích v Edmontonu, Kanadě, Austinu a Texasu nyní Bioware tvrdě pracuje na epické fantasy RPG Dragon Age : Origins společně s dalšímy neoznámenými projekty. V roce 2008 bylo BioWare odkoupeno jedním z největších světových vydavetelů Electronic Arts.
Pro více inforamcí o BioWare můžete navštívit www.bioware.com.

Jak se dostanu do betatestu?

Betatest pro Star Wars : The Old Republic ještě není naplánovaný.Stále sledujte náš či oficiální web, případně odebírejte newsletter a budete jedním z prvních kdo se o spuštění betatestu dozví.

Kdy bude Star Wars: The Old Republic vydáno?

Zatím není stanoveno oficiální datum vydání. Aby jste zůstali informování sledujte náš či oficiální web, případně odebírejte newsletter.

Jakou věkovou dostupnost má tato hra?

Hře zatím nebylo uděleno žádné hodnocení ohledně věkové dostupnosti.

Bude Star Wars: The Old Republic vydáno ve více zemích?

Hra bude vydána souběžně v několika zemých světa a bude lokalizována do různých jazyků. Více datilů bude uveřejněno k pozdějšímu datu.

Jakou má Star Wars: The Old Republic a Star Wars : Knights of the Old Republic spojitost?

Star Wars: The Old Republic se odehrává přibližně 300 let po událostech Knights of the Old Republic (KOTOR). V závěru Jedijské Občanské Války v KOTORu Revan odletěl do neznámého vesmíru aby hledal velkou hrozbu pro Republiku, rostoucí Sithské Impérium vedené záhadným Imperátorem, který planoval pomstu svým odvěkým Jediským nepřátelům. Místo Revana se však z neznámého vesmíru vrátilo Sithské Impérium a vyhlásilo válku Republice která trvala desetiletí.Nyní, i přes nesnadné příměří vytvořené Coruscantskou Dohodou, rostoucí napětí v oddělených systémech opět hrozí tím že rozerve galaxii.

Jak daleko je Star Wars : The Old Republic od filmů?

Star Wars: The Old Republik se odehrává více jak 3500 let před vzestupem Darth Vadera. Nejsilnější Sithské impérium v historii se vynořilo z hlubokého vesmíru, aby zaútočilo na Republiku a její legendární Jedijské ochránce. Po desetiletích války bylo mezi Republikou a Impériem ustanoveno křehké příměří, ale události ve hře směřují galaxii zpátky k totální válce.

Co je Star Wars™: The Old Republic™?

Star Wars: The Old Republic představuje nový přístup do onlinové zábavy, s velkolepým příběhem, dynamickým systémem soubojů a převratným systémem společníků. Hra se odehrává we Star Wars™ galaxii přibližně 300 let po událostech Star Wars™ : Knights of the Old Republic™. Jedná se o Massive Multiplayer Online (MMO) hru.

Jaké jsou minimální systémové požadavky pro Star Wars: The Old Republic™?

Minimální sytémové požadavky zatím nejsou známy, ale cílem je aby hra šla hrát na co nejvíce počítačích.

Bude možné cestovat i na ostatní světy?

Ano, budete mít možnost cestovat na spousty planet které se objevily ve Star Wars filmech a ve Star Wars: Knights of the Old Republic. Dále zde bude několik pár nových planet a hvězdných systémů k prozkoumání.

Můžu hrát sám?

Jsou zde některé výzvy, které nelze dokončit bez spolupráce s ostatními, ale většina hry půjde hrát bez ostatních.