Relics of the Gree Developer Blog - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Relics of the Gree Developer Blog

Vydáno: 12.2.2013 v 11:08 | Autor: Aries

Relics of the Gree je nový, opakující se event, odehrávající se na Western Ice Shelf na planetě Ilum. Staré bojiště mezi Republikou a Impériem bylo přetvořeno do oblasti výzkumu rasy Gree, a všichni hráči od levelu 45 výše jsou zváni.

Relics of the Gree - Gray Secant

Příběh

Prastará Greeská loď se z ničeho nic objevila a přistála uprostřed zamrzlých bojišť na planetě Ilum. Vypuštěna Greeskými předky před dávnými časy s úkolem zkoumat a studovat nejvzdálenější končiny galaxie. Následující tuto direktivu tato plně automatizovaná loď prolétala hyperprostorem z jednoho systému do druhého po bezpočet staletí, a zkoumala jednotlivé planet a reakce jejich obyvatel na různé podněty, od drobných atmosférických změn až po přímý útok.

Moderní Gree tuto loď znají jako “Gray Secant” (Šedý Sekans), a mají k ní téměř náboženskou úctu. Gree, kteří již dávno zapomněli techniky a důvody svých předků mohou na jejich technologie pouze s úctou dívat a snažit se je držet v provozu. Znovuobjevení této nepředstavitelné sofistikované lodi je pro Gree nesmírnou událostí, a chtějí udělat vše co mohou pro pokračování její nyní mýtické mise. A vzhledem k tomu, že loď zřejmě zaujaly boje mezi Republikou a Impériem na Ilumu, Gree požádali nejlepší jedince z obou frakcí, aby za velké odměny bojovali na pláních Ilumu a pomohli tak sbírat data pro misi Gray Secantu analyzovat galaxii.

Relics of the Gree - Greeská architektura

Přetvořený Ilum

Western Ice Shelf byla příletem Gray Secantu kompletně přetvořena. Greeské stavby nyní vyrůstají z ledovců, a nepřátelé číhají všude. Stará a nefunkční Imperiální základna byla lodí vyhlazena, a základna Republiky leží opuštěná na jihu. Jak Impérium, tak Republika založili výzkumné tábory určené studu Secantu – tábory, které složí jako výchozí body pro boje odehrávající se na jihu.

Přílet Secantu změnil podmínky boje na Ilumu. Jedná se o PvP oblast omezenou na skupiny 4 hráčů bojující o omezené suroviny potřebné ke splnění daily misí. Operations skupiny mají do jižní části přístup zakázán, ale na PvP serverech se mohou realizovat v severní oblasti, která je stále místem pro rozsáhlé boje Republiky proti Impériu

V obou výzkumných táborech je dostupné množství daily misí, a ty, které vyžadují přístup do Southern Bowl (Jižní část) jsou označeny jako [PvP]. Tyto [PvP] mise nemusí vždy být o zabíjení hráčů, ale jejich podstata vaší skupinu postaví proti všem ostatním v dané oblasti, ve kterém musíte získat omezené suroviny. Navíc droidy ze Secantu jsou v jižní části slabší, což usnadní splnění Heroic misí, pokud se vaše skupina odváží do této oblasti.

Příprava na Event

Western Ice Shelf nyní aplikuje na hráče Bolster efekt, podobně jako Warzóny. A ačkoliv jsou nepřátelé na levelu 50m hráči od levelu 45 by s nimi neměli mít problémy. Ale pokud se plánujete účastnit [PvP] misí, budete mít mnohem snazší hru, pokud si vezmete alespoň Recruit Mk-2 výbavu, dostupnou na Flotilách (tato výbava vyžaduje level 50).

Relics of the Gree - Greeský Adaptive Armor

Odměny

Mise v Eventu dostupné během Relics of the Gree boudou odměňovat Reputation Trophies pro Greeskou frakci, společně s commendacemi a kredity. S reputací odemknete Tituly, Adaptivní výbavu a minipety. Ti, kdo získají důveru Gree, budou pozváni na palubu samotného Gray Secantu!

Navíc, speciální zbraně řady „Gray Helix“ mohou být zakoupeny za součástky zbraní, které lze získat splněním určitých misí nebo opražením Operation bosse v srdci Gray Secantu. Tyto zbraně jsou složené z pradávné Greeské technologie, čili něco takového jinde ve známé Galaxii nenajdete.

Probíhající výzkum

Relics of the Gree je opakujíc se event. ve Star Wars: The Old Republic. Gray Secant bude přilétat a dolétat z Ilumu jak bude pokračovat ve své nekončící misi sběru a analýze dat. Event skončí, jakmile Secant dosáhne stavu Red Radian (Rudý Radián) a odletí z planety – ale určitě se můžete těšit na její návrat!

Jesse Sky

Lead Flashpoints and Operations Designer