Patch 1.1 - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 1.1

Vydáno: 14.1.2012 v 15:52 | Autor: Kereloth

Varování, článek obsahuje malé spoilery.
Příběh nového flashpointu jménem “Vzestup Rakghoulů” nás zavede na planetu Kaon, kde hráč musí zjistit příčiny rozšíření Rakghoulího viru a najde zde šíleného vědce, posedlého myšlenkou stvořit supervojáky.
Celý flashpoint sází na svou atmosféru – rozsáhlé temné prostory s nutností použití svítilen, aby vůbec bylo vidět na cestu. První boss vás zažene ke zdi a vy se musíte bránit vlnám rakghoulů, útočících ze všech směrů. Váš úkol je ubránit se dostatečně dlouho, aby se vám podařilo zeď vyhodit do vzduchu a projít dál, do další podivné a děsivé lokace.

Celý flashpoint je pouze první fáze ze dvou – dokončení se tedy dočkáme v dalším patchi.
Podstatné změny se dočká Karaggův palác, který nyní bude obsahovat bossů 5 (4 + boj se samotným Karaggou Neústupným). Jak přemoci Hutta se hráč dozví až po vydání patche a vývojaři slibují, že to bude hodně vtipná i zajímavá akce. Součástí flashpointu bude i puzzle část, něco na způsob hanojských věží, v sekci Huttské továrny na výrobu droidů. Bojujete tedy proti strážnímu droidovi a jedniný způsob, jak ho porazit, je využít pásový dopravník. Jeho samotné napájení pak musí být uspořádáno právě ve stylu hanojských věží, aby jste droida polili lávou a učinili ho slabším.

Příběh na pozadí Huttského flashpointu napovídá, že Huttové s někým spolupracují a že toto dění je spjato s pokračováním hlavního příběhu poté, co dosáhnete 50. levelu.
Ilum je stále známý svými nefungujícími odpočty úkolů, což vede k nefér chování hráčů. Patch 1.1 tyto problémy řeší, stejně tak jako přidává nové spawnpointy, buffy a vylepšuje obranné věže.
Vývojaři mají také plány na rozšíření globálního PvP, ne však v mezi-serverovém smyslu (RvR – realm vs realm). Není to však úplně zatracovaná myšlenka. Teď se však vývoj stáčí směrem, kdy úkoly budou mít důsledky v různých lokacích a budou na sebe postupně navazovat.
Dále se také řeší osud Outlaw’s Den lokace, která je dosud poměrně opuštěná. Vývojaři ani neočekávají, že se zaplní do doby, dokud hráči nebudou mít všechny hlavní akce za sebou. Hlavní myšlenka Outlaw’s Den je PvP lokace bez úkolů a pravidel. Zkrátka místo, kde lidé můžou s PvP experimentovat. Jste všichni z Republiky, chcete uspořádat klání 3v3 a nevíte, která kombinace vyhraje? Zkuste to tady. Někdo vás na fóru urazil? Vyřiďte si to s ním zde. Chcete uspořádat souboj dvou guild (GvG systém ve hře zatím není)? A tak dále.

Co se PvP gearu týče, bylo zde hodně připomínek ze strany komunity, že všichni vypadají stejně. V budoucnosti se dočkáme nového gearu se setovými bonusy, a to i co se jeho součástí (armoring…) týče. Hráči si konečně i armoring budou moci libovolně přehazovat do jiného gearu, včetně setových bonusů.
Update 1.1 – Vzestup Rakghoulů bude vypuštěn v úterý 17. ledna. Na další update se můžeme těšit okolo března, ve kterém se opět dočkáme nových flashpointů, operací a warzón.

Zdroj: massively.joystiq