Nová PVP zóna: Outlaw's Den - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Nová PVP zóna: Outlaw’s Den

Vydáno: 20.11.2011 v 22:25 | Autor:

Během druhého Fan Site Summitu představil Gabe Amatangelo všem zúčastněným redaktorům novou free-for-all PvP zónu. Jedná se o otevřenou oblast na Tatooinu, kterou využijí převážně předem domluvené skupiny hráčů, nebo guildy, které zde mohou organizovat souboje se svými rivaly ze stejné či nepřátelské frakce.

Celá zóna leží v kaňonu, který jej odděluje od zbytku Tatooinu. Přesto je ale oblast otevřená a pokud na ni narazíte, budete varováni, že se dostáváte do nebezpečného pásma, což pro sólového hráče Outlaw’s Den velmi pravděpodobně bude. Jakmile se totiž dostanete například mezi dvě guildy, které v této oblasti svádějí divoký souboj, moc dlouho nejspíše nevydržíte, jelikož, jak jsem psal, jedná se o free-for-all PVP zónu a pokud nebudete členem jedné ze skupin, jste zde nepřítelem pro všechny.

V Outlaw’s Den se budou nacházet lákadla i pro ty, kterým nestačí čistý požitek ze zabíjení ostatních hráčů. Kromě toho, že se zde budou nacházet vzácnější typy surovin pro gatheringové profese, náhodně se budou také objevovat bedny s PvP commendations a kredity. Další zvláštností této zóny bude jedinečný vendor, který pro vás bude mít na prodej speciální předměty, které mají sice spíše kosmetický účel, ale vzhledem k tomu, že tento vendor má být typu „rare spawn“ a navíc jej půjde zabít, nebude mít u sebe jeho zboží kde kdo. Takže si u něj můžete s klidem nakoupit, usmažit ho blasterem a mít jistotu, že na něj delší dobu nikdo nenarazí.

Těšíme se na vás v Outlaw’s Den..

Zdroj: torwars.com