Blood of the Empire – Krev Impéria - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Blood of the Empire – Krev Impéria

Vydáno: 25.9.2010 v 23:02 | Autor: Aries

Star Wars: The Old Republic Webkomiks - Blood of the Empire (Krev Impéria)
Galaxie je ve válce. Sithské Impéruim zasazuje rozhozené Republice jednu ránu za druhou a Jediové se snaží bránit co je. Ale vítězstí Impéria není zdaleka zaručené...

Teneb Kel, chytrý a mladý Sithský učedník, je svými mistry vybrán na tajnou misi – misi, která se točí okolo samotného Imperátora a je hrozbou jeho tisíciletému plánu. Odsouzen k záhubě pokud selže, postradalný pokud uspěje, musí Teneb odhalit plány a tajemství okolo něj, jestli má mít šanci chopit osud do vlastních rukou a změnit běh historie.

Zasazeno do doby před Coruscantskou Dohodu a nastolením křehkého míru mezi galaktickými velmocemi představuje Krev Impéria nové hrdiny, nové nepřátele a nová odhalení o vnitřním fungování Imperátorova kruhu nejvěrnějších.

Kapitola I Kapitola první – Stíny Sithů
Válka! Sithský učedník postaven proti armádě Republiky, mimozemský otrok chycený v křížové palbě, záhadná čistokrevná na cestě skrze zločinem zamořené ulice přístavu na Peragusu. Tito jedinci se ocitnou pod stínem, který vrhá Imperátor a jeho Temná Rada, a jejich činy budou utvářet budoucnost Impéria a Staré Republiky.
První číslo Druhé číslo Třetí číslo Čtvrté číslo
První číslo Druhé číslo Třetí číslo Čtvrté číslo
Kapitola II Kapitola druhá – Zničený svět
Teneb Kel obdržel od Temné Rady svůj úkol: vystopovat a zabít zrádnou učednici Imperátora, Exal Kressh. Ale má vůbec jeden mladý Sith šanci proti mistru v používání Temné Strany?  A jaké má vůbec Exal Kressh plány s Imperátorem a Impériem? Jediové, otroci i Sithové se mezi sebou utkají ve druhé kapitole Krve Impéria.
První číslo Druhé číslo Třetí číslo
První číslo Druhé číslo Třetí číslo

Ke stažení – Kapitola 1

SW-TOR.cz
Rapidshare.com

Autoři komiksu Dark Horse Comics
Scénář: Alexander Freed
Kresba: David Ross, Mark McKenna
Barvy: Michael Atiyeh
Překlad do CZ: Aries, Wenn Ardellian