Komiksy - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Komiksy

Vydáno: 14.8.2009 v 20:14 | Autor: Aries

Součástí propagace hry jsou také zatím dva webové komiksy, které odhalují části příběhu před dějem hry. Navíc kromě toho v nich lze nalézt náznaky mnoha věcí, které se nakonec do hry dostanou. Oba dva komiksy pocházejí od amerického studia Dark Horse Comics, kteří mají spousty zkušeností jak s tématikou Star Wars, tak i se samotnými autory hry. A protože jste na česko-slovenském webu, najdete zde oba dva v českém překladu, který pro vás vytváří redakční tým těchto stránek. Užijte si čtení.

Krev Impéria (Blood of the Empire)

Galaxie je ve válce. Sithské Impéruim zasazuje rozhozené Republice jednu ránu za druhou a Jediové se snaží bránit co je. Ale vítězstí Impéria není zdaleka zaručené…

Teneb Kel, chytrý a mladý Sithský učedník, je svými mistry vybrán na tajnou misi – misi, která se točí okolo samotného Imperátora a je hrozbou jeho tisíciletému plánu. Odsouzen k záhubě pokud selže, postradalný pokud uspěje, musí Teneb odhalit plány a tajemství okolo něj, jestli má mít šanci chopit osud do vlastních rukou a změnit běh historie.

Informace o komiksu:

Časové zařazení: 25 let před Coruscantskou dohodou

Počet čísel: 12, přeloženo 6

Rozlišení jednotlivých stránek: 1800×2750


Hrozba míru (Threat of Peace)

Válka mezi Galaktickou Republikou a sithským Impériem svírala galaxii po desetiletí, ale útok na Coruscant a následující mírová smlouva vše změnily. Zatímco se Republika snaží znovu nastolit pořádek, Sithské Impérium rychle upevňuje svou moc v nově nabytých teritoriích. Ovšem za zavřenými dveřmi probíhá mezi jednotlivými Sithskými Lordy tichý boj o moc, a mezi Jedii se šíří neshody ohledně toho jak se vyrovnat s novým rozložením sil v Galaxii. Během těchto chaotických dní se propletou příběhy několika kritických postav, které jdou za svými cíli, stojí si za svými rozhodnutími a něvědomky směřují galaxii zpět na kraj katastrofického konfliktu.

Informace o komiksu:

Časové zařazení: Podepsání Coruscantské dohody

Počet čísel: 27, přeloženo 27

Rozlišení jednotlivých stránek: 670×1024