Onslaught je zde - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Onslaught je zde

Vydáno: 24.10.2019 v 21:25 | Autor: Aries | Napsat komentář

V úterý po kratším prodloužení odstávky serverů byl oficiálně spuštěn nový datadisk Onslaught, aneb Game Update 6.0.

Příběhově  navazuje na události započaté na Ossusu. a vrhne Vás okamžitě do obnovené války mezi Republikou a Impériem, kde se první hlavní bitva odehrává okolo nových revolučně pokročilých loděnic na planetě Corellia, které mají potenciál zvrhnout válku ve prospěch Republiky. Vrátí se staré známé tváře, některé doopravdy staré, co jsme naposledy měli šanci vidět v původním obsahu hry.

Dále je součástí datadisku do delší době nová operace, Dxun, kde Czerka Corporation provádí tajemné experimenty na lokální fauně, ovšem jak lze předpokládat, tyto experimenty se drasticky vymkly z rukou, a nyní je našich hrdinech, aby situaci dostali zpět pod kontrolu.

Herně se hra doznala řady změn, o některých se zde již psalo. Kromě nového maximálního levelu 75 byl značně překopán systém gearování, kde hlavním bodem je, že věci co padají ze všech možných aktivit jsou závislé na aktuální úrovní výbavy, čili teoreticky získáváte pouze věci na stejné nebo lepší úrovni. Všechny tyto změny jsou naštěstí popsány v herním kodexu, který získáte téměř okamžitě po připojení do hry.Komentáře jsou uzavřené