Game Update 5.10.4 Patch Notes - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 5.10.4 Patch Notes

Vydáno: 16.7.2019 v 08:48 | Autor: Aries | Napsat komentář

Na dnešní den je naplánovaná odstávka serverů mezi třetí a šestou hodinou odpoledne, během které bude nasazen Game Update 5.10.4.

Hlavním obsahem jsou změny pro F2P a Preferred hráče, kterým se uleví od některých omezení. Přibude jim více quickbarů, limit kreditů se zvedne na 1 milión, zruší se omezení na Medical Probes (oživení na místě smrti) a na Quick Travel.

Dále pak podle vytěžených informací lze očekávat návrat Kiry Carsen a Lorda Scourge, maskujících se jako tajemní pozorovatelé na Odessenu. Zpětně také přibude achievement pro conquest na Dantooine, který bude dán každé guildě, které se conquest v průběhu eventu povedl.

Kompletní Patch Notes s různými bugfixy atd. najdete na oficiálních stránkách (kopie na Redditu pro ty z vás, kteří by si chtěli počíst v průběhu odstávky)

 

V průběhu týdne bychom se také měli, pokud vše vyjde podle plánu vývojářů, dočkat spuštění Public Test Serveru s částí změn, které přinese datadisk Onslaught v září. Konkrétně by se mělo jednat o změny pro Inquisitory a Warriory.Komentáře jsou uzavřené