Oznámen nový datadisk - Onslaught - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Oznámen nový datadisk – Onslaught

Vydáno: 14.4.2019 v 10:06 | Autor: Aries | Napsat komentář

Na Star Wars Celebration 2019 byl právě oznámen nový plánovaný datadisk 6.0, nesoucí název Onslaught.

Aktuální vydání je plánováno na září tohoto roku. Příběhově bude datadisk navazovat na události odstartované v Jedi Under Siege (5.10), kdy se znovu rozhořela válka mezi Republikou a Sithským Impériem. V celé galaxii se tenčí zásoby surovin, pirátství je na vzestupu, a bude na Vás, na kterou stranu se rozhodnete zvrhnout misky vah – zůstanete věrní svojí frakci, nebo jí budete sabovoat ve prospěch nepřátel?

Republika se snaží získat spojence, kde to jen půjde, zatímco mezi Sithy roste napětí a interní politikaření s cílem získat větší moc. Tyto příběhové linie nás zavedou na dvě nové planety, klasiku ze světa Old Republic, Onderron, dříve klasického spojence Republiky, ovšem s novým králem je vše v nejistotě. Tenčící zásoby nasměrují kroky také na útočiště pirátů, pašeráků a celkově galaktického podsvětí, nezávislou stanici Mek-Sha, vybudovanou uvnitř vytěženého asteroidu.

Příběh bude zakončen prostřednictvím Flashpointu na nové sekci planety Corellia, který planetu ukáže tak, jak nikdy předtím. Pro větší skupiny pak Onderron nabídne novou Operaci na svém měsíci Dxun, plném nezkrocených bestií, o které projevují velký zájem fanatické klany Trandoshanů či megakorporace Czerka.

Onslaught také přinese zvyšení maximální úrovně na 75, ale především zásadní překopání itemizace, o které bychom se měli dozvědět více v budoucnosti. Zatím se pouze ví, že přibude nová kategorie vybavení zvaná „Tactical Items“, které by měly značně ovlivnit styl hraní a vaše schopnosti. Tyto kusy výbavy budou dostupné ze všech způsobů hry, PvE, PvP, Crafting či Galactic Command. Zároveň se dočkáme nové hratelné rasy, Nautolanů.

Do zářijového vydání nás ještě bude čekat minimálně jeden update, The Dantooine Incursion, přinášející nový opakující se event stejného jména na planetě Dantooine, kde se Republika snaží vybudovat předsunuté stanoviště pro nadcházející válku, zatímco Impérium, neschopné prolomit obrannou linii, se v tomto snažení pokusilo zabránit pomocí pirátského gangu Nova Blades (známých z Rishi), a v nadcházejícím chaosu se jim povedlo založit skrytou základnu. Ovšem najatí práti se Impériu vymkli z rukou, a nyní útočí na všechny frakce.

 


 

 

A ano, po dlouhé době se pokusím vrátit s alespoň částečně aktuálními novinkami, které jsem poslední dobou kvůli běžnému životu těžce zanedbávalKomentáře jsou uzavřené