Podzimní Roadmap - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Podzimní Roadmap

Vydáno: 5.9.2018 v 20:08 | Autor: Aries | Napsat komentář

Letní prázdniny skončily, a vývojáři se opět v plné síle vrací do práce. A abychom věděli, co všechno se chystá, vydal Keith Kanneg další čtvrtletní Roadmap, poodhalujíc plány pro podzim.

Prvním updatem bude 5.9.3 – Fame and Fortune, přinášející novou 8v8 Huttball mapu na planetě Vandin, viděné v průběhu příběhu Knights of the Fallen Empire. Pokud máte tuhou mapu vyzkoušet před oficiálním startem, můžete se připojit na Public Tester Server (bohužel, nutno stáhnout celou hru znovu) a podílet se na testování. Nebo si počkáte někdy do pozdější poloviny září, kdy by tento update měl vyjít.

Update 5.10, plánovaný k vydání někdy v průběhu „podzimu“ (čili nejspíše v listopadu), ponese titul Jedi under Siege, a odstratuje novou příběhovou linku, která by měla přinést návrat k soupeření mezi Jedi a Sithy, potažmo Republikou a Impériem. Příběh by měl odstartovat na jedné z původních planet osídlených řádem Jedi (planeta se nacházela v příbězích vydaných pod hlavičkou „Tales of the Jedi“, a spekuluje se, že by mělo jít o Ossus), a točit by se měl okolo skryté základny řádu, kterou musí Republika bránit, za pomoci legendárního Jedie, zatímco Impérium se jí budou pokoušet za pomoci elitního komanda zničit. Jak, jestli vůbec, se projeví volba z Iokathu, není známo. Příběh by pak měl do vydání další části pokračovat prostřednictvím nové Daily oblasti. Po novém roce by se konflikt měl rozhořet do další galaktické války Světlé a Temné strany. Game Update 5.10 v rámci příběhu přinese také návrat dvou učednic, Nadii Grell pro Consulary, a Jaesy Willsaam pro Warriory (zatím pouze pokud jí přesvědčili, aby se přidala k temné straně). Knightům se „k velké radosti“ vrátí Doc.

Mezi „nepříběhové“ věci pak patří Master Mode operace Gods from the Machine, který by měl podle všeho být opravdu extrémní. Částečné ulehčení by mohl přinést nový gear tier, který bude získatelný exkluzivně z craftingu, ovšem více se zatím neví. Velkou části 5.10. budou také guildovní věci, které by měly přinést řadu vylepšení v ovládání, možnost vyzývat jiné guildy k PvP, nebo možnost vytvořit a ve hře zobrazovat vlastní emblém.Komentáře jsou uzavřené