Game Update 5.8 - Změny v Conquest systému - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 5.8 – Změny v Conquest systému

Vydáno: 3.3.2018 v 13:52 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 5.8, jak bylo zmíněno v předchozí novince, přinese změny a celkové rebalancování Conquest systému.

První viditelnou změnou bude nové uživatelské rozhraní, které jasněji oddělí Guildovní a Solo conquesty. Solo sekce bude obsahovat dostupné úkoly a váš celkový zisk, zatímco Guildovní sekce bude obsahovat žebříček soupeřících guild, seznam všech aktuálně „dobytých“ planet, a pořadí uvnitř vaší guildy.

Ovšem zásadnější změny se týkají herních změn, ne faceliftu. Zásadní změnou je zrušení „Invasion bonusu“, který různým úkolům přidával hodnotu na základě zvolené planety. Jediný dostupný bonus tak zůstane ze Strongholds, který se také dočkal změn. Nyní se bude vypočítávat na základě vlastněných budov a jejich odemknutí, nikoliv podle toho, kolik místností máte vyplněno pouze pomocí židlí. Čili pokud se vám líbí že na Tatooinu máte jenom pár věcí, nyní vás toto rozhodnutí nebude penalizovat. Dále přibudou Daily Conquest úkoly, a všechny Conquest Objectives budou odměňovat kredity, zkušenosti a Command XP v dodatku k Conquest bodům. Množství získaných Conquest bodů se také dočká celkových úprav, a některé úkoly se mohou změnit z opakovatelných na jednorázové či naopak.

Co se Guildovních invazí týká, nově bude systém rozdělený do tří kategorií – lehké, střední a obtížné, každá úroveň určená pro určitou velikost guildy, s různým potřebným skóre a s patřičným množstvím odměn. Ovšem nic nebude brátint velké guildě, aby bojovala v lehké kategorii, pouze za to bude mít méně věcí. Titul Conqueror stále zůstane v platnosti, ovšem ostatní odměny budou stejné nezávisle na pozici v žebříčku.

Se změnami v Conquestu také souvisí v předchozí novince míněné „Commander’s Compendium„, předmět, který instantně povýší daného společníka na Influence level 50. Bude stát 4.25 milionů kreditů a 3 Dark Projects, a bude dostupný u obchodníka viditelného pouze, pokud splníte cíl svého Solo Conquestu. Kromě tohoto užitečného a kliky šetřícího předmětu bude tento obchodník také prodávat růzé dekorace pro vaše Strongholds.Komentáře jsou uzavřené