Plány na jaro - Update 5.8 a 5.9 - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plány na jaro – Update 5.8 a 5.9

Vydáno: 20.2.2018 v 19:05 | Autor: Aries | Napsat komentář

Krátce před víkendem se hlavní vývojář Keith Kanneg na fóru rozhovořil o plánech, které do hry dorazí v průběhu jara v období březen až duben, konkrétně Game Update 5.8 a 5.9.

První z patchů, 5.8, ponese titul Command Authority. dorazí 19.března, a přinese jak nový obsah, tak i vylepšení herních systémů, především v oblasti Conquestů.

Nový obsah je především dokončení operace Gods from the Machine, kde hráči dostanou možnost bojovat proti hlavě panteonu, Pohlcovači Izaxovi, nejhrozivějšímu z celé skupiny Zakuulských bohů. Obtížnost tohoto bosse ve Veteran Mode by měla být velice vysoká, srovnatelná s „hardmare“ bossy v operacích z počátků 3.0. Hráči, kteří Izaxe dovedou porazit v období od vydání patche do vydání 5.9, dostanou speciální achievement, titul a odměny pro celé své Legacy. Po vydání 5.9 již tento achievement a titul nepůjde získat, a z oné tajemné odměny se stane velmi vzácný drop omezený pouze pro postavu, které padne, na rozdíl od původní verze, která bude Bind to Legacy. Další obsah představuje návrat některých společníků, konkrétně Vectora (Imperial Agent) a Ashary (Sith Inquisitor). Podobně jako Corso a Risha, tito společníci budou dostupni pouze pro svojí „původní“ třídu.

Herní systémy, konkrétně, jak bylo nakousnuto, Galactic Conquest, se dočká úprav, které by jej měli více zpřístupnit všem hráčům. Systém dostane nový interface, nové mise, nové úkoly, a především kompletní přepsání „programových střev“, které by mělo zajistit, že se nebude opakovat problém s nezískáním odměn a podobné věci, které se bohužel poslední dobou děly dost často. Novinkou také bude „Conquest vendor“, u kterého bude možnost proměnit odměny z Conquestu za nové a užitečné věci, například součástky pro výrobu „Commander’s Compendium„, které automaticky vyleveluje jednoho společníka na Influence Level 50, čili lepší crafting a efektivita v boji, bez nutnosti do nich „krmit“ tunu běžných dárků. Ovšem, výroba tohoto předmětu nemá být vůbec snadná. Více konkrétních informací se dozvíme jak se bude patch blížit.

Druhý z patchů, 5.9, s titulem The Nathema Conspiracy, dorazí někdy v průběhu dubna (spíše ke konci) a přinese závěr aktuálního příběhu se zrádcem v Alianci. a jak název napovídá, děj se bude točit kolem zdevastované planety Nathema, kterou Imperátor Valkorion před stovkami let vysál od všem známek všeprostupující Síly, aby získal svojí nezměrnou moc. Dalšími příběhovými kousky bude návrat společníků Felixe Iressa (Jedi Consular) a dvojka Mako a Akaavi Spaar, které budou moci získat jak Bounty Hunteři, tak Smuggleři. Co vývojáři mají proti Consularům, že nám odmítají vrátit naše nejlepší společníky, nikdo netuší…

Co se „nepříběhových“ věcí týká, nový flashpoint přinese pokračování série legendárních augmentů, či vendora spojeného s poražením Izaxe, a dalšíc věci, o kterých se dozvíme později.

Co se týká dalšího obsahu, vývojáři pracují na novém datadisku, 6.0, který by podle náznaků měl přinést nějaké razantnější úpravy pro hraní ve skupinách, ovšem to je bohužel vše, co se ví.Komentáře jsou uzavřené