United Forces jsou zde - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

United Forces jsou zde

Vydáno: 10.11.2017 v 22:26 | Autor: Aries | Napsat komentář

Od čtvrtečního velmi brzkého rána došlo k plánovanému masivnímu sloučení serverů v rámci plánu United Forces (více předchozí novinka). Anglické servery v Evropě jsou tak nyní sloučeny pod jedním zcela novým serverem, nesoucím název Darth Malgus, běžícím na zcela novém a lepším „železe“, které zvládne vyšší nápory hráčů a mělo by být rychlejší a stabilnější.

Společně s nasazením těchto úprav také do hry přibylo několik časově omezených incentiv pro aktivní hraní, nebo návrt pro ty z Vás, kteří si dopřáváte pauzu.Především se jedná o trojici časově omezených achivementů spojených s United Forces. Pro jejich získání se stačí přihlásit do hry, odehrát 3 věci skrze Group Finder, a odehrát 3 PvP Warzóny. Až koncem měsíce vyjde Game Update 5.6, hráči, kteří tyto achievementy splnili, získají peta inspirovaného Karragou (včetně jeho ikonického klobouku) a společnici Darth Hexid. Dále také celý týden bude aktivní Double XP a Double Command XP, čili pokud se snažíte dostat nějakou postavu na maximální level, opět j pro to ideální čas, kdy vás jeden quest vytáhne i o několik úrovní výše.Komentáře jsou uzavřené