United Forces a další plány pro blízkou budoucnost - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

United Forces a další plány pro blízkou budoucnost

Vydáno: 3.10.2017 v 15:06 | Autor: Aries | Napsat komentář

Včera vyšla další část „Developer Roadmap„, ve které nám Lead Producer přiblížil, čeho se ve hře dočkáme v blízké budoucnosti.

Hlavní novinkou je zásadní sada změn, kterou BioWare pojmenovalo „United Forces„. V jádru se jedná o masivní sloučení serverů ze stávajících 17 na 5 zcela nových serverů bežících na zcela novém hardware a využívajících nových serverových technologií, do který vývojáři provedli nemalé investice. Cílem je zvýšit množství hráčů pro jakýkoliv skupinový obsah, a celkově vylepšit stabilitu hry. Celé nasazení systému bude probíhat postupně, počínaje příštím týdnem, kdy Game Update 5.5 položí základy potřebné pro celý systém. Koncem října, 24.10, pak proběhne prodloužená odstávka celé hry, kdy se vše začne přenášet na nový hardware a případné další úpravy, které bude systém potřebovat. Začátkem listopadu, 8.11., se pak systém uvede definitivně do plného provozu a proběhne samotné sloučení serverů. Jak bude sloučení probíhat a další informace se dozvíte v patřičném článku na oficiálních stránkách.

Koncem listopadu, 28.11., pak vyjde Game Update 5.6: A Traitor among the Chiss, pokračující v příběhu z Umbary, opět prostřednictvím nového flashpointu na planetě Copero, a který přinese návrat jedné z původních společnic Agenta, Rainy Temple. Závěr této příběhové kapitoly je pak naplánován na brzký začátek přístího roku návratem na neočekávanou planetu. Tento update také přinese třetího bosse v operaci Valley of the Machine Gods, Nahuta, syna stínů, novou PvP mapu, a po velmi dlouhé době i novou mapu pro Galactic Starfighter, umístěnou nad Iokathem. Hráči, kteří se do hry přihlásí  v období od spuštění United Forces a 5.6. (čili mezi 8.11. a 28.11.) a splní určité jednoduché úkoly (odehrát 3 PvP mapy, odehrát 3 věci přes Group Finder, atd), získají jako společnici Darth Hexid, kterou si možná pamatujete jako prospektivní odměnu v Dark vs. Light eventu z minulého roku (namísto ní jsme díky vítězství Světlé Strany dostali Master Ranos).

V průběhu nasazování United Forces a Game Update 5.6. pak také přijde celá řada Quality of Life úprav, jako například Legacy kredity, nebo Legacy Unassembled Components. Změn se také dočká Galactic Command, ať už jde o vyšší zisk Command Experience, nebo získávání Unassembled Components s rozebírání předmětů z Command Crates. Vše najdete do detailu rozepsané v oficiálním článku.Komentáře jsou uzavřené