Game Update 5.4 - Crisis on Umbara - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 5.4 – Crisis on Umbara

Vydáno: 24.8.2017 v 08:10 | Autor: Aries | Napsat komentář

Po dvou odkladech, způsobených podstatnou chybou, která mohla kompletně zablokovat nový obsah, dnes vychází Game Update 5.4 – Crisis on Umbara. Servery by měly vstoupit do odstávky okolo druhé hodiny odpoledne a naběhnout v šest večer.

Jak bylo zmíněno v předcházející novince, hlavní obsahem je nový Flashpoint, který pokračuje v příběhu započatém v předchozím updatu na Iokathu, a odhalí identut zrádce, který se snaží uvrhnout galaxii zpět do války. Flashpoint je přístupný ve čtyřech verzích (Story, která pokračuje v příběhu, opakovatelná Solo verze, základní Veteran a obtížná Master). Druhou velkou částí je nová Stronghold, Umbara Mobile Base, umístěná na podobném vlaku, ve kterém se odehrává část nového flashpointu. K odemčení této základy je zapotřebí získat několik „Alliance Recon Data“, z nového flashpointu (vyšší obtížnosti dávají větší odměny).

Dalším obsahem je zahájení deváté sezóny Ranked PvP, možnost přizpůsobovat vzhled výbavy Senyi Tirall, a nebo nová statistika, ukazující průměrný item rating vaší výbavy, který je podmínkou pro vstup do nového Flashpointu prostřednictvím Group Finderu.

V neposlední řadě také Game Update 5.4 přináší řadu změn ve vyvažování jednotlivých tříd, úprava odměn z PvP a řada různých bugfixů a úprav, jejichž kompletní přehled najdete v Patch Notes.Komentáře jsou uzavřené