Plány pro Game Update 5.4 - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plány pro Game Update 5.4

Vydáno: 22.7.2017 v 08:18 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 5.4 vyjde přesně za měsíc (22.srpna), a Game Producer Keith Kanneg zveřejnil aktuální plány pro to, co by tento patch měl obsahovat. Jak bylo zmíněno v předchozích novinkách o letních plánech, update ponese podtitul Crisis on Umbara (stínová planeta známá například z animovaných Clone Wars), a přinese pokračování příběhu započatého na Iokathu, a to prostřednictvím nového flashpointu. Ten hned od začátku bude mít dostupné všechny tři obtížnosti (Story, Veteran, Master), přičemž nejvyšší obtížnost bude využívat novinku v Group Finderu, a to požadavek na průměrný gear rating, alespoň 242, čímž se eliminuje nebezpeční, že vás systém spáruje s někým, kdo na danou obtížnost prostě nemá (pokud si ale poskládáte skupinu sami, nic vás omezovat nebude). Pokud se tato novinka osvědčí, vývojáři jí mají v plánu přidat i do ostatních Master obtížností.

Druhou velkou novinkou bude další Galactic Stronghold, umístěná právě na Umbaře. Ovšem nebude se jednat o nějaký klasickou stavbu, jako tomu je u všech současných. Tato Stronghold bude umístěna v jedoucím vlaku, který bude brázdit povrch planety. K jejímu zpřístupnění bude zapotřebí několikrát odehrát nový flashpoint (čili zřejmě cena bude zahrnovat kromě kreditů i nějaké tokeny). více informací bude zveřejněno do vydání Game Update 5.4.

Dále patch přinese druhé kolo class balance úprav, a to specificky pro třídy Scoundrel/Operative a Sentinel/Marauder. Rozpis změn a důvody pro ně jsou opět v plánu v nadcházejících týdnech. S těmito změnami úzce souvisí i PvP, jehož osmá sezóna skončí právě s tímto updatem. Odměny taktéž budou zveřejněny později, ale nejvyšší odměny obsahují kolekci zbraní a Ember Makrin mounta. Plnění PvP misí také přinese vyšší množství Unassembled Components, které lze využívat k vylepšování gearu na vyšší úroveň.

Z „malých“ Quality of Life úprav přibude možnost upravovat vzhled výbavy pro Senyu Tirall, zpřístupnění účesů, které používají společníci i Lana, Koth, a Senya, a nebo možnost vyvolávat společníky i během toho, co se pohybujete.Komentáře jsou uzavřené