Developer Roadmap 2017 - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Developer Roadmap 2017

Vydáno: 1.6.2017 v 15:39 | Autor: Aries | Napsat komentář

Včera vyšla Developer Roadmap, ve které Keith Kanneg, nový Lead Producer, seznámil hráče s plány pro blízkou budoucnost jak co se týká specifického obsahu, tak obecných plánů pro směr, kterým se bude hra ubírat.

Jak již bylo několikrát řečeno, generální plán pro tento rok je větší zaměření na obsah pro více hráčů. Již nějakou dobu je ve hře první boss nové operace, bůh hnvěu Tyth, který na Veteran obtížnost stále odolává mnoha guildám. Koncem července se k Tythovi přidají jeho dvě sestry, Aivela a Esne, které jsou již nyní dostupné na testovacím serveru pro vybrané hráče, kteří na boj zatím reagují velmi pozitivně. Součástí motivace pro hraní vyšších obtížností by pak mělo být přidání vzácných „platinových“ věcí do lootovacích tabulek, jako je tomu například již na Tythovi, kde máte šnaci na získání jeho meče, který je jinak dostupný pouze v Cartel Marketu.

Co se týká PvP, konec současné 8 sezóny je naplánovaný na srpen společně s Game Update 5.4, přičemž odměny by měly vejít ve známost v brzké době. Před koncem sezóny však ještě přijdou různé class balance úpravy všech postav s výjimkou Knightů a Warriorů. Do konce roku je pak v plánu nová Warzone, úpravy pro Galactic Starfighter, a probíhající balancování postav. Vývojářský tým také aktuálně pracuje na možnosti udělat z Unassembled Components legacy-wide měnu.

Příběh začatý na Iokathu bude pokračovat v srpnu v novém flashpointu na stínové planetě Umbara. Také bude postupně přibývat možnost upravovat vzhled výbavy pro řadu společníků z posledních dvou datadisků, a nově přibude možnost zvyšovat Influence tím, že budete společníky pravidelně posílat na mise. Na základě hráčského ohlasu a dat sesbíraných na Iokathu také vývojáři pracují na návrzích nový daily oblastí a odměn.

Vývojáři také chtějí mnohem více komunikovat s hráči a slyšet jejich připomínky i k věcem, které jsou rozdělané. Každý čtvrtek (podle předběžného plánu) se tak na oficiálních fórech objeví několik věcí, ke kterým bude mít možnost se vyjádřit kdokoliv, kdo může na fórum příspívat. Bude se jednat o opravdu cokoliv, od plánů na změny v existujících věcech až po úplně novinky.

Štítky: , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené