Plány pro Game Update 5.2 - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Plány pro Game Update 5.2

Vydáno: 28.1.2017 v 17:05 | Autor: Aries | Napsat komentář

V noci ze čtvrtka na pátek proběhl vývojářský stream, který se především zaměřoval na nový obsah, který hráče bude čekat v Game Update 5.2: War for Iokath.

Přinese pokračování příběhu Knights of the Eternal Throne na planetě Iokath, kde konečně opadlo zamoření radiací, které vzniklo po poslední návštěvě. Což ovšem znamená, že se o technologické zázraky této planety začaly zajímat jak Republika, tak Impérium. Aliance se tak bude muset rozhodnout, kterou ze stran v konfliktu podpoří. Tato volba bude mít dopad na společníka, který se k Vaší alianci připojí. Podpora Republiky bude znamenat získání přízně Elary Dorne, známé všem Trooperům, podpora Impéria přinese loajalitu Malavaie Quinna (alespoň dočasnou, jak má ve zvyku). Po dokončení příběhu lokace zůstane otevřená jako Daily Area.

Ovšem hlavním zaměřením v Game Update 5.2 bude na hráče skupinového obsahu. Kromě extra obtížného Master módu pro všech 10 Uprisings přibude po dlouhé době nová Operace, odehrávající se právě na Iokathu. Prvním bossem bude masivní robotický strážce Tyth, což přináší zajímavé implikace ohledně Zakuulského panteonu bohů, kde právě Tyth zastává roli „boha hněvu“ (právě práce s „hněvem“ má být klíčová pro mechaniky tohoto boje). Celá operace bude otvírána postupně v jednotlivých aktualizacích (podobný systém aplikuje celá řada jiných MMO), a kompletně by měla být otevřená do konce roku.

Na testovacím serveru by se Game Update 5.2 měl objevit v následujících několika týdnech, a samotný update by měl vyjít na přelomu března a dubna.

Štítky: ,


Komentáře jsou uzavřené