Game Update 5.1: Defend the Throne - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 5.1: Defend the Throne

Vydáno: 24.1.2017 v 21:27 | Autor: Aries | Napsat komentář

Od dnešního dne je dostupný Game Update 5.1, s podtitulem Defend the Throne, první z obsahových updatů pro datadisk Knights of the Eternal Throne. Primárním zaměřením je pětice nových Uprisings a úpravy systému Galactic Command na základě připomínek od hráčů.

Uprisngs zavedou hráče na stará známá místa, jako je například Makeb či Rakata Prime, kde se různé skupiny s různými vazbami na Republiku snaží využít křehké stability v galaxii a zničit vaší Alianci, která se snaží obnovit věci do původního stavu.

Změny v Galacitc Command mají cíl zjednodušit hráčům získávání určitého kusu výbavy, pokud se jim jej nedaří získat z běžných beden. Jedná se o částečnou kombinaci nového a starého systému. Hlavní změn představují tzv „Unassembled Gear Pieces„. Tyto předěmty lze směnit v kombinaci s legacy-wide Command tokeny (získaných z Command Crates) za specifický kus výbavy. Padají z posledních bossů v Operacích, přičemž specifičtí bossové nechávají specifický Unassembled Gear piece (command tokeny získáte zpětně v závilosti na vašem Command levelu). Všichni ostatní bossové mají šanci po sobě zanechat také Unassembled Gear Piece, přičemž tato šance se stupňuje s tím, o kolikátého bosse se jedná (tj druhý má větší šnaci než první, atd.). Pokud více než Operacím holdujete PvP, ani vy nebudete ochuzeni. Z každého PvP zápasu, ať už jde o Warzone, Arénu nebo GSF, získáte tzv. „Unassembled Components„. Za výhru pochopitelně získáte více. Tyto komponenty lze pak s patřičným Valor rankem směnit u PvP obchodníka za Unassembled Gear piece.

Mezi další změny v Game Update 5.1 pak patří různé úpravy a opravy, jejichž kompletní přehled můžete najít na oficiálním webu.

Štítky: ,


Komentáře jsou uzavřené