SWTOR slaví páté narozeniny - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

SWTOR slaví páté narozeniny

Vydáno: 14.12.2016 v 23:10 | Autor: Aries | Napsat komentář

Ačkoliv se to může nezdát, SWTOR je s námi už pátým rokem. Je tomu právě tento týden, kdy se před pěti lety otevřely brány pro první hráče. Hra od té doby pochopitelně prošla řadou změn, jak úspěšných, to si musí každý hráč rozhodnout sám za sebe, jestli jim hra stále přináší dostatečnou zábavu, i když ne třeba již v takovém množství, jako dříve.

V rámci oslavy tohoto výročí si vývojáři z BioWare Austin připravili řadu dárků, dostupných ve hře až do 16.1. příštího roku. Jako obvykle se jedná o zlevnění Galactic Strongholds na Coruscantu a Dromund Kaas, tentokrát na cenu 5 kreditů (oproti běžným 5,000). Další věci je možné vyzvednout zcela zdarma od speciálního obchodníka na Republic či Imperial Fleet. V nabídce je kolekce plakátů pro vaše Strongholds, každý věnovaný jednomu z datadisků, holografická socha Senyi Tirall, fungující jako přenosný trenér, nebo nový poletující Jawa. Pokud jste nezískali prvního létajícího Jawu (Party Jawa), a zůstali Vám tak uzamčené některé achievementy, tento nový Jawa by se měl započítávat také. Navíc, pokud jste předplatiteli od začátku hry, dostanete speciální dekorativní sochu se symbolem Aliance (bohužel, omezená na jeden kus).

Kromě oslav je ve hře také aktivní Life Day event, čili je načase oprášit sněhové koule, případně jejich militarizovanou verzi v podobě sněžné bazuky, a vyrazit hledat skryté vánoční dárky, které vám rudě odění dědečkové na Fleet vymění za řadu různých cen, včetně těch, které minulý rok hamižně ukořistili Huttové a distribuovali je pouze skrze Cartel Market.

Dále je na čtvrtek 15.12. (tj. zítra) naplánovaný další Developer LiveStream, věnovaný svátkům a právě oslavám pátého výročí, a odpovědím na různé otázky.

Tento týden také do kin vstupuje Rogue One, ve kterém, ačkoliv je film zasazený o několik tisíc let později, si malou, ale velice klíčovou, roli sehrála Hammerhead korveta, známá všem příznivcům flotily Staré Republiky (či jejím zarytým odpůrcům z řad Impéria, kterým tento model uštědřil mnoho porážek).Komentáře jsou uzavřené