Knights of the Eternal Throne startuje - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Knights of the Eternal Throne startuje

Vydáno: 29.11.2016 v 15:51 | Autor: Aries | Napsat komentář

kotetheader

Dnes vychází Game Update 5.0, který přináší nový datadisk Knights of the Eternal Throne, který pokračuje v příběhu, který začal v Knights of the Fallen Empire. Narozdíl od svého předchůdce však celý příběh bude doručen naráz, a v následujícím roce nás tak nečekají nové kusy příběhu každý měsíc. Ovšem podle vyjádření vývojářů to neznamená, že příběh skončí.

Hlavní novinkou v datadisku představuje kromě nového příběhu systém Galactic Command, který v sobě zahrnuje kompletní rozhraní pro hraní endgame obsahu a odměn. O tomto systému se souhrnně psalo v předcházejících novinkách. Systém se hráčům otevře po dosažení levelu 70, což by mělo být přibližně okolo konce nového příběhu, kdy tento systém začne dávat „příběhově“ smysl (ovšem je dostupný i mimo příběh, pochopitelně).

Nový obsah pro více hráčů představuje pětice Uprisings, které jdou charakterizovat jako „flashpointy pro hráče, co nemají rádi konverzace“. Jedná se tak o plus mínus dvacet minut obtížných bojů (cílem byla obtížnost podobná původním verzím Lost Island, pro pamětníky) proti všem možným typům nepřátel, kteří chtějí zatopit plánům vaší Aliance.

Další důležitou změnou jsou úpravy „pod kapotou“ hry, která by nyní měla mnohem lépe zvládat velké davy lidí, animace by měly být plynulejší, stíny by měly mít hladké hrany a další řada věcí. Při nastavení vysoké kvality shaderů bychom se měli dočkat i lepší mimiky ve tvářích všech postav napříč celou hrou.

Další věci, včetně změn ve schopnostech postav, které trochu zatřesou meta gameplay, najdete v oficiálních, velice obsáhlých, patch notes.

Servery by měly naběhnout v pět hodin středoevropského času, a přístup do datadisku budou mít ti z Vás, kteří měli předplatné aktivní během předchozích dvou měsíců. Pro případné informace o zpoždění sledujte oficiální Twitter

Štítky: ,


Komentáře jsou uzavřené