Knights of the Eternal Throne oficiálně odhalen - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Knights of the Eternal Throne oficiálně odhalen

Vydáno: 7.10.2016 v 20:33 | Autor: Aries | Napsat komentář

V předstihu k dnešní Cantina Tour v rámci New York Comic Con byla aktualizována stránka s informacemi o nadcházejícím datadisku, Knights of the Eternal Throne.

Vévodícím kusem je nový 6 minut dlouhý CGI trailer „Betrayal“ (Zrada), který zachycuje dětství a dospívání Vaylin, dcery Valkoriona, která v současném příběhu dosud hrála druhé housle Arcannovi. Po jeho událostech se ale dostala do středu dění, a bude se tak okolo ní zřejmě točit velká část příběhu.

Další informace odhalují názvy devíti kapitol, kterých se zřejmě dočkáme všech naráz, a podle jejich popisků zřejmě tvoří kompletní příběh, čili již nebude platit „co měsíc to kapitola“, jako tomu bylo u Knights of the Fallen Empire.

Dalšími informacemi jsou náznaky nového obsahu, Uprisings a Galactic Command, představující novou „výplň“ na maximální úrovni. V rámci Uprisings budete bojovat o udržení planet pod kontrolou Aliance, zatímco Galactic Command umožní využívat aliančních prostředků k prosazování vaší vůle napříč Galaxií. Další novinkou jsou také „obtížnosti“ pro příběhový obsah, čili pokud vám boje v rámci KotFE přišli příliš snadné, budete si obtížnost moci zvýšit.

Poslední novinkou na webu jsou „předobjednávkové“ bonusy, které získáte, pokud v daný datum budete mít aktivní předplatné. Data jsou 25.10. a 27.11., za první datum získáte do Aliance samotnou legendární Mandalore, aneb Shae Vizlu, za druhé datum pak Recon Walker mount. Pokud budete mít aktivní předplatné v celém období mezi těmito dvěmi daty, získáte 3 dny Early Accessu do datadisku.

 

Datadisk Knights of the Eternal Throne vychází 2.12., a bude opět dostupný zdarma pro všechny předplatitele.

Štítky: , , , , , , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené