Game Update 4.7: The Battle of Odessen - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 4.7: The Battle of Odessen

Vydáno: 10.8.2016 v 09:54 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 4.7Po poněkud nečekaném rozhodnutí od vývojářů provést patchování v průběhu evropské půlnoci z pondělí na úterý je od včerejšího rána dostupný Game Update 4.7: The Battle of Odessen. Jako obvykle tento patch přináší stejnojmennou kapitolu příběhu Knights of the Falen Empire, s pořadovým číslem 16, která tvoří závěr příběhu „aktuální sezóny“, kdy se hráči dočkají finálního střetu s Imperátorem Arcannem na jeho vlajkové lodi. Další pokračování příběhu přinese až na podzim plánované rozšíření Knights of the Eternal Throne, protože stále nikdo neví, co přesně obsahuje bonusová kapitola s HK-55 v hlavní roli, která by měla vyjít v následujících měsících.

Pro hráče Knights of the Fallen Empire také Game Update 4.7 přináší z minula odložený Alliance Alert, který dá možnost získat na svojí stranu bývalého společníka Smugglera, Gusse Tuna, který se rozhodl, že se opět pokusí stát se Jediem. Ja jenom na hráčích, jak se mu pokusí pomoci v jeho cíli. Aby se Alert zobrazil, je zapotřebí získat pro Alianci Jawu Blizze, který s Gussem přišel do styku a ví přesně, kde se nachází.

Třetí hlavní částí Game Update 4.7 jsou dvě novinky pro Cartel Market. Tou menší je reorganizace Collections, které nyní obsahují přesnější kategorie pro vaše sbírky, které usnadní hledání konkrétního typu zbraně, mounta a podobně. Druhou, a podstatně větší částí, je nový styl otevírání Cartel Packů. Nový Pack Viewer jednoduše zobrazí všechny Cartel packy, které na dané postavě máte (funguje i pro Packy získané jako odměny z Dark vs. Light eventu), čili odpadá zdlouhavé hledání v jakém slotu inventáře se nachází (a navíc, Packy jdou konečně stackovat). Dále také nabízí nový grafický styl otevírání (velice očividně inspirovaný otevíráním balíků z populárních her jako Overwatch, Hearthstone či CS:GO) a především „Item Stash„, do které se přesunou všechny věci z otevřených balíků, a již tak nebudou blokovat místo v inventáři, dokud je tam nepřesunete. Hlavní výhodou Item Stash je, že přesunutí do inventáře můžete udělat z jakékoliv postavy, čili odpadá nutnost otevírat všechny balíky na jedné postavě, čekání až odpadně časovač a posílání věcí přes poštu. Jak celý systém vypadá a funguje se můžete podívat na animacích na developer blogu.

Mezi další menší úpravy patří možnost získat zpět společníky, kteří zmizeli v rámci příběhu Knights of the Fallen Empire pomocí terminálu na základně na Odessenu, oprava několika chybějících kodexů a titulů,a několik vizuálních a technických chyb. Kompletní seznam jako obvykle najdete na oficiálních stránkách.Komentáře jsou uzavřené