Knights of the Eternal Throne - nový datadisk (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Knights of the Eternal Throne – nový datadisk odhalen

Vydáno: 17.7.2016 v 13:11 | Autor: Aries | Napsat komentář

Knights of the Eternal Throne
V rámci včerejšího panelu na Star Wars Celebration Europe byl oficiálně odhalen název nového datadisku – Knights of the Eternal Throne, o kterém se díky chybě na stránkách Celebration již nějakou dobu spekulovalo.

Bude se jednat o pokračování ve stále neukončeném příběhu Knights of the Fallen Empire (jehož poslední kapitola byla odsunuta na 11.srpna), čili logicky nebyli vývojáři ochotní debatovat o příběhu, aby nevyzradili události údajně epického finále, kterého se za pár týdnů dočkáme. Bohužel se však mlčenlivost vývojářů týkala i nových herních systémů, kterých je údajně „celá řada“, a které mají v plánu postupně odhalovat v průběhu následujících měsíců.

Jediné co tak oficiálně máme je název datadisku (který zřejmě bude fungovat na stejném principu jako Fallen Empire, čili každý měsíc nový kus příběhu pro platící hráče), přibližné datum vydání (podzim 2016) a výše ukázaný obrázek, na kterém to vypadá na souboj Zakuulského rytíře (podle některých se jedná o Senyu) a neznámé postavy připravující útok pomocí Síly v troskách lodi.

Nezbývá nám tedy nic než doufat, že se informace, či případně i nový CGI trailer, začnou valit jakmile bude 11.srpna ukončen příběh Fallen Empire.Komentáře jsou uzavřené