Game Update 4.6: The GEMINI Deception - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 4.6: The GEMINI Deception

Vydáno: 28.6.2016 v 18:18 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 4.6: The GEMINI DeceptionOd dnešního dne je dostupný Game Update 4.6: The GEMINI Deception, který jako obvykle přináší stejnojmennou kapitolu příběhu Knights of the Fallen Empire. Předplatitelé se v ní konečně dočkají začátku skutečného boje proti armádám Zakuulského Impéria, s cílem obsadit jednu z jejich lodí a s její pomocí rozšířit program schopný převzít kontrolu nad všemi ostatními plavidly ve flotile. Bohužel, nedočkáme se nové mise pro získání společníka. Měl jím být všem Smugglerům známý Guss Tuno, ovšem jak má ve zvyku, všechno zmotal a povedlo se mu z patche vypadnout. Po příštího velkého patche by se mu snad mělo podařit vymotat a ukázat se, podle všeho vyzbrojen světelným mečem.

Mimo kapitolu datadisku Game Update 4.6 také přináší během víkendu zmíněný Dark vs. Light event, kterého se bude moci účastnit každá postava, kterou po dnešní dni vytvoříte. Celý event je sledovaný prostřednictvím sady nových achivementů pro individuální úkoly, a na oficiální stránce pro zjišťování, kterým směrem se stáčí osud Galaxie. Dále Game Update 4.6 přináší velmi zajímavý Quality of Life perk, je jím možnost přivolat droidy zpřístupňující váš Cargo Hold či Legacy Cargo Hold. čili se již nemusíte vracet zpáítky k nejbližsímu terminálu či cestovat do vašich Strongholdů, pokud něco zapomenete. Kromě toho došlo k opravě několika bugů a vyladění AI společníků.

Jako obyvkle, kompletní patch notes najdete na oficiální stránce.Komentáře jsou uzavřené