Dark vs. Light Event - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Dark vs. Light Event

Vydáno: 26.6.2016 v 15:01 | Autor: Aries | Napsat komentář

Dark vs. Light EventV pátek byla představena akce, která bude probíhat od 28.6 přes celé léto až do podzimu, nazvaná Dark vs. Light Event. Nejedná se však o „event“, jako například Rakghoulové či Bounty Week, které přinesly do hry nové úkoly, jedná se hlavně o jakési vyplnění „okurkové sezóny“, která v průběhu léta ve hrách nastává.

Odměny v tomto eventu jsou rozděleny do 6 stupňů, a odemknou se plněním věcí, které již ve hře jsou, například dosažení určitého levelu, odehrání určitého počtu Galactic Starfighter misí, a podobně. K velké nelibosti části herní populace bude možné tyto úkoly plnit pouze na postavách, vytvořených po 28.6., ovšem odměny budou buďto „Bind to Legacy“, nebo „Account-wide“, čili dostupné všem postavám (existujícím či budoucím). Hlavní věcí, která bude v průběhu eventu sledována, je počet učiněných rozhodnutí v konverzacích klonících se ke Světlé, či Temné straně Síly. Na základě tohoto „skóre“, spočítaného ze všech rozhodnutí všech hráčů po celém světě, bude na konci eventu odemčena nová společnice, buďto mistr Jedi Ranos, nebo Darth Hexid.

Více informací o odměnách a úkolech z Dark vs. Light Event, včetně rad, jak jich dosáhnout najdete v oficiálním blogu a oficiální stránce akce, kde také bude možné sledovat, jestli se Galaxie stáčí více do temnoty, nebo obrací ke světlé straně.

Jaký je váš názor na tento plánovaný event? Podělte se o své dojmy, případně se ptejte na doplňující otázky na našem fóru.Komentáře jsou uzavřené