Game Update 4.4: Profit and Plunder - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 4.4: Profit and Plunder

Vydáno: 4.5.2016 v 08:09 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 4.4Od včerejšího odpoledne je k dispozici Game Update 4.4. Jako obvykle je jeho hlavní částí nová kapitola příběhu Knights of the Fallen Empire, dostupná předplatitelům. Nese název Profit and Plunder, a hráči se v ní setkají se dvěma starými společníky při šíleném plánu na vykradení pokladnice Eternal Empire, obsahující poplatky od všech dobytých světů, které Aliance využije zcela jistě mnohem lépe.

Druhou hlavní součástí je již dlouho slibovaný Eternal Championship, gladiátorské zápasy na smrt v zakuulské aréně. Jedná se o velice obtížné zápasy, které silně ztrestají jakoukoliv chybu, kterou uděláte, a slouží jako úvod do řady různých mechanik využívaných v operacích a hard mode flashpointech, jako například prioritizace cílů, kitování, a mnoho dalšího. Společně s touto arénou je pak možnost získat na svou stranu bývalého gladiátora, známého všem Smugglerům, wookieho Bowdaara. Pro získání jeho přízně musíte prokázat, že jste schopní přežít řadu bojů proti různým oponentům. Aréna a Bowdaar jsou dostupné všem hráčům, kteří dokončili devátou kapitolu Knights of the Fallen Empire.

Game update 4.4 pochopitelně přináší i další změny, specificky opravy pro řadu menších chyb v operacích, flashpointech či spojených s novými warzónami z minulého patche. Kompletní přehled změn jako obvykle najdete na oficiálních stránkáchKomentáře jsou uzavřené