Game Update 4.3: Visions in the Dark - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 4.3: Visions in the Dark

Vydáno: 6.4.2016 v 12:53 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 4.3Game Update 4.3 je dostupný od včerejšího večera. Přináší pro předplatitele dvanáctou kapitolu příběhu Knights of The Fallen Empire, nesoucí jméno Visions in the Dark. Hráči se v ní vydají do divočiny pod alianční základnou, hledajíc odpovědi na otázky ohledně aktuálně probíhajícího útoku na srdce Eternal Empire. Ovšem místo toho se jim dostane pouze více otázek, a setkají se s párem starých známých.

Další hlavní části Game Update 4.3 jsou novinky v PvP, které přináší po dlouhé době novou Warzone, Odessen Training Grounds, která poprvé v historii hry umožní mít tým kombinovaný z řad Republiky i Impéria. Trochu nečekaně je dostupná i nová 4v4 deathmatch aréna na Rishi. Další velkou změnou je přidání „Gameplay Focus“ systému, který umožní hráčům libovolně přecházet mezi PvE a PvP instancemi na konkrétním serveru. Tato změna přinese zcela jistě úlevu pro řadu hráčů, kteří si stěžovali na gankování při eventech.

Game Update 4.3 se také zaměřil Pár QoL změn. Guildy nyní mají kapacitu až 1000 postav, a vůdci guild mají k dispozici řadu nástrojů pro usnadnění práce s větším počtem lidí. Hráči také mohou aktivovat všech 5 Strongholds najednou, a nemusí si tak vybírat, které mají nejradši. Lehkého vylepšení se také dočkaly funkce „Random Mount“ a „Random Pet“, které nyní umožňují nastavit si vlastní seznam, ze kterého se budou náhodně volit. Velkou změnou prošel systém pro hráčská jména, která nyní v sobě mohou obsahovat mezeru.

Kompletní Patch Notes jako obvykle najdete na oficiálním webuKomentáře jsou uzavřené