Game Update 4.2: Disavowed - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 4.2: Disavowed

Vydáno: 8.3.2016 v 21:18 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 4.2: DisavowedDnešní Game Update 4.2: Disavowed do hry přináší další kapitolu příběhu Knights of the Fallen Empire, tentokrát s pořadovým číslem 11. Hráči se v něm setkají s legendární Havoc Squad, speciálními jednotkami Republiky, vedené Aricem Jorganem, starým známým pro všechny Troopery. Podobně jako minulá kapitola, i Disavowed je dostupná ihned, pokud jste byli předplatiteli 1.3., pokud jste si hru předplatili až později, musíte vydržet do čtvrtka.

Bohužel, Eternal Championship se dočkal dalšího odkladu (ovšem brzy se má objevil na Public Test Serveru, pokud se nemůžete dočkat), protože stále neplní představy vývojářů v tom, jak moc by měl být obtížný, aby uspokojil většinu hráčů. Bohužel, tento odklad znamená i odsunutí Bowdaara, a tentokrát není žádný náhradní společník. Slabší náhradou budiž alespoň Gree a Bounty Hunter eventy, první z nich dostupný již dnes, druhý od 22.3.

Dále game Update 4.2 přinesl řadu oprav, především v craftingu, které se do hry vloudily po velkých změnách v patchi předchozím. Kompletní přehled změn najdete v oficiálních Patch Notes, nebo překopírované na Redditu.

PS. Pokud by Aric Jorgan chytil záchvat exhibicionismu když jej poprvé potkáte, resetování kapitoly by problém mělo vyřešit ;)Komentáře jsou uzavřené