Game Update 4.1 - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 4.1: Anarchy in Paradise

Vydáno: 9.2.2016 v 08:34 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 4.1Po skončení dnešní údržby, naplánované od 14:00 do 18:00, bude dostupný Game Update 4.1: Anarchy in Paradise.

Přináší pokračování příběhu Knights of the Fallen Empire, kapitolu 10, která nese stejné jméno jako update samotný. V příběhu se setkáme s anarchistkou vystupující pod jménem Firebrand, a která bude velice dobře známá Imperiálním Agentům, a částečně známá Rytířům Jedi. Kapitola bude dostupná ihned hráčům, kteří měli aktivní předplatné 1.2., ostatním předplatitelům až ve čtvrtek. Kromě hlavního příběhu se také dočkáme dvou vedlejších misí, jedné pro získání Jawy Blizze a jeho party pro Alianci, druhá pro reaktivováni HK-55 (dostupné pouze těm, kteří měli aktivní předplatné 11.1.)

Bohužel, nedočkáme se plánovaného gladiátorského klání Eternal Championship, které bylo kvůli problémů s testování odsunuto až na další kapitolu.

Kromě věcí spojených s Knights of the Fallen Empire Game Update 4.1 přináší také řadu Quality of Life a Crafting změn. O změnách v craftingu se můžete více dočíst v předchozí novince, z Quality of Life změn pak lze vyjmenovat zvýšení velikosti stacků z 99 na 9,999, nebo seřazení společníků v crafting okně podle Influence. Mnoho hráčů také určitě ocení možnost zvýšit vykreslovací vzdálenost pro travnaté porosty, čili by již nemělo být možné „vidět trávu růst“.

Kompletní patch notes najdete na oficální stránce, případně zálohované na Redditu.

Štítky: , , , , ,


Komentáře jsou uzavřené