Game Update 3.3 - SW-TOR.cz (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 3.3

Vydáno: 22.7.2015 v 18:03 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 3.3Po včerejším odkladu je dnes k dispozici Game Update 3.3. Hlavními body je Stronghold na Yavin 4, nová hráčská rasa, Togruta, a změny v systému PvP odměn.

Stronghold na Yavinu vás vyjde při odemykání na mnoho milionů kreditů (2,5 milionu) nebo tisíce Cartel Coins (2,500) a ještě více za otevření všech místností, ovšem odměnou za to je zatím snad největší Stronghold, která je ve hře k dispozici v graficky velice působivém prostředí džungle na Yavinu.

Togruty jsou cenově značně příznivější, 600 Cartel Coins, nebo cena, kterou si za ně určí hráčský trh. K dispozici je řada různých tvarů tváře a barevných možností, lehce na škodu je pouze jeden tvar jejich charakteristických „chapadel na hlavě“, neboli montralů, které této rase poskytují echolokaci (ve hře se tento efekt bohužel nijak neprojevuje).

Hlavní „neobsahová“ část Game Update 3.3 jsou ale změny v PvP odměnách. Celkově byly navýšeny, zatímco ceny výbavu padly dolů. Také se značně zlepšil systém odměn pro Ranked Warzones, kde i pouze za účast lze získat tokeny (pochopitelně při výhře je odměna vyšší), které po skončení sezóny lze vyměnit za libovolné ceny. Dále také došlo ke značným změnách a vylepšením u všech healerů.

Kompletní patch notes pro Game Update 3.3 najdete na oficiálním webu.

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené