Nadcházející změny v PvP - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Nadcházející změny v PvP

Vydáno: 28.5.2015 v 16:33 | Autor: Aries | Napsat komentář

Duo z Bad Feeling Podcast, Chuck a Brian, vyzpovídali Alexe Modnyho, vedoucího designera PvP. Z rozhovoru vyplynula řada velice zajímavých informací o změnách v plánovaném Game Update 3.3, které určitě potěší řadu těch, kteří žijí pro boj hráč proti hráči.Pochopitelně, všechny tyto informace se mohou změnit.

V první řadě se bude jednat o Snížení cen PvP výbavy, konkrétně Exhumed set o 33% a Dark Reaver set o 81% (podle statistik má pouze 2% hráčů kompletní tento set. Dále dojde k upravě odměn, kdy budou Ranked Warzone komendace odstraněny z daily/weekly misí, a dojde ke zvýšení zkušeností a kreditů v odměnách (podle interview dvojnásobně).

Dále také přibude možnost přesouvat komendace mezi jednotlivými postavami v rámci vaší Legacy. U obchodníků půjde za 99 Warzone komendací koupit box, který lze poslat jakékoliv postavě v rámci legacy, a ze kterého se při otevření vysype 99 komendací

Změn se také dočkají Ranked warzóny a sezóny. Aby se člověk mohl vůbec zúčastnit, bude musít mít nasazenou výbavu co dodá 2018 Expertise, čili by mělo dojít k odstranění nevybavených hráčů, kteří kazí hru celému týmu. Dále dojde ke změně systému odměn. Na konci sezóny každý hráč dostane podle svých výsledků určitý počet tokenů, které bude moci u Giraddy vyměnit za jakékoliv odměny bude chtít. Nějaké množství tokenů by pak mělo být dostupné i jako odměna za každý zápas podle vašeho výsledku. Tokeny půjdou využívat během celé následující sezóny (čili například tokeny z sezóny 6 bude možné utratit během sezóny 7), a následně budou převedeny na Warzone komendace. Ovšem tento nový systém nezapomíná ani na nejlepší z nejlepších, pro ty bude připravena nějaká zatím nezveřejněná odměna, která bude požadovat určitý rating.

Co se obecně Warzón týká, dojde k poněkud podstatně změně, kvůli které již nebude možné využívat AoE útoky pro zabránění obsazení kontrolních bodů (pokud se tato změna prokáže v uzavřeném a otevřeném testu na PTS jako špatná, dojde ke změně). Dále se také pracuje na nových mapách, ale nejedná se o tak jednoduchou záležitost, jak si někteří myslí.

Podcast si lze poslechnout zde.Komentáře jsou uzavřené