Game Update 3.2: Rise of the Emperor - SW-TOR.cz SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 3.2: Rise of the Emperor

Vydáno: 28.4.2015 v 17:36 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 3.2Je zde úterý 28. dubna, a s ním slibovaný Game Update 3.2. O jeho obsahu už padlo mnoho informací v předchozích příspěvcích.

Máme zde tak novou planetu, Ziost, jeden z důležitějších imperiálních světů. Ovšem nyní se planeta stala novým útočištěm těla zbaveného Sithského Imperátora, který je rozhodnut naplnit svůj plán pohltit všechen život v Galaxii a stát se tak všemocným. Je tedy na jednotkách Impéria, aby si zametly na svém vlastním dvorku, a na republikových hrdinech, aby podpořili infiltrační tým SIS v ujištění se, že tato hrozba bude odstraněna.

Z nepříběhové části je zde pak již několikrát zmíněný Outfit Designer, který hráčům umožní měnit oblečení podle gusta bez nutnosti měnit modifikace. Čili již není nutnost na Hothu mrznout v bikinách jenom proto, že jakýmsi záhadným způsobem obsahují stejně pancíře, jako plná plasteelová zbroj. Pokud si tedy vaše hrdinka netrénuje odolnost proti elementům.

Mezi další věci patří také několikrát zmíněné zjednodušení cestování, kterém odemyká všechny speedery a quick travel body sotva se dostanete do daného sektoru mapy, a snižuje cooldowny u většiny schopností, které s cestováním souvisí. Poslední podstatnou věcí je značné vylepšení získávání výbavy na nižších úrovních. Byla jim snížena cena v Basic Commendacích, a zároveň se zvyšuje počet Basic Commendací získaných za různé questy.

Kompletní patch notes najdete v angličtině na oficiálním webu.

Štítky: , , ,


Komentáře jsou uzavřené