Co přinese Game Update 3.2? - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Co přinese Game Update 3.2?

Vydáno: 22.3.2015 v 09:47 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 3.2V pátek proběhl Twitch.tv stream s vývojáři, sloužící jako náhrada za zrušený Cantina Tour v Bostonu. V něm vývojáři odhalili celou řadu plánu pro Game update 3.2.

Ponese název Rise of the Emperor, a bude tak přímým pokračováním příběhu z datadisku Shadow of Revan. Jeho hlavní lokací bude imperiální planeta Ziost, ovšem přístup na ní díky infiltračnímu týmu SIS (vedenému nikým jiným, než Theronem Shanem) získají i hráči Republiky. Celý příběh se pochopitelně točí okolo částečně oživeného Imperátora, který využil svých schopností k získání absolutní kontroly nad většinou obyvatel planety.Samotná planeta je graficky posazená do velice chladného tónu, jednak kvůli počasí, tak kvůli extrémní přítomností temné strany Síly, jejíž přítomnost je srovnatelná s domovským světem Impéria, Dromund Kaas. Hlavní město na planetě by pak mělo být velikostí srovnatelé s Kaas City, ale zasazené do obří jeskyně.

Druhým hlavním bodem Game Update 3.2 bude tzv. Outfit Designer, čili funkce, kterou hráči žádali docela dlouho. V podstatě se jedná o sadu odemykatelných panelů, které umožní měnit vzhled postavy bez nutnosti měnit výbavu, která hráčům dává statistiky. V současné době je celý systém odemykání pouze za kredity, ceny v Cartel Coins nejsou známy. Pro kompletní popis funkce se lze podívat na návod na webu Dulfy.net.

Mezi další Quality of Life věci pak patří značně zjednodušení cestování. Celá řada speederů byla překlasifikována jako Adaptive, což znamená, že jsou použitelné s jakýmkoliv stupněm vašeho řidičského oprávnění (Speeder Driving schopnosti), dále se ihned po příletu na planetu otevřou všechny body pro „veřejnou“ dopravu pomocí speederů, a Quick Travel body se odemknou pouze při přiblížení k nim, čili se již nestane, že se budete chytat za hlavu, že jste si zapomněli odemknout bod v základně, kam se právě potřebujete vrátit. Samotná sschopnost Quick Travel pak bude mít zkrácený cooldown na 6 minut, a pokud si pořídíte všechny Legacy vylepšení, nebude mít cooldown žádný.

Game Update 3.2: Rise of the Emperor je v současné době plánovaný na 28.dubna, a je pro předplatitele dostupný na Public Test Serveru (pokud si chcete vyzradit příběh před implementací na herní servery).

Štítky: , ,


Komentáře jsou uzavřené