Game Update 3.1: Conflict On Rishi - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Game Update 3.1: Conflict On Rishi

Vydáno: 12.2.2015 v 12:00 | Autor: Aries | Napsat komentář

Game Update 3.1: Conflict on RishiPo krátkém odkladu, způsobeném obzvláště zákeřným problémem, bude dnes od 16:00 dostupný Game Update 3.1, s titulem Conflict on Rishi.

Přinese start čtvrté sezóny Ranked PvP, s příslibem většího a průběžnějšího zasahování proti těm, kteří by chtěli systém zneužívat. Takovýmto podvodníkům bude jednak odebráno veškeré získané hodnocení na jedné nebo více postavách, a může také dojít k dočasnému zabanování účtu na nespecifikovanou dobu.

Pro příznivce PvE přibudou v Game Update 3.1 Hard Mode verze flashpointů na Rishi, Blood Hunt a Battle of Rishi a nové iterace dvou eventů – Bounty Contract Week (12-17. února) a po dlouhé době Relics of the Gree (24.února-3.března).

Mezi další změny patří přidání Legacy Unlocku, který umožní všem postavám používat mounty bez nutnosti se zastavit, možnosti konečně dát lodnímu droidovi slibovaný blaster a řada oprav pro Jedi Knighty, Jedi Consulary a jejich imperiální protějšky.

Kompletní Patch Notes najdete jako obvykle v angličtině na oficiálních stránkách.Komentáře jsou uzavřené