Patch 2.9: Galactic Strongholds - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Patch 2.9: Galactic Strongholds

Vydáno: 19.8.2014 v 15:27 | Autor: Aries | Napsat komentář

Patch 2.9: Galactic StrongholdsDnešním dnem začíná pro předplatitele přístup do datadisku Galactic Strongholds, a patche 2.9.

Pokud jste sledovali community streamy na Twitch.tv a události okolo hry, zcela jistě víte, že Galactic Strongholds má dvě hlavní složky. První je otevření systému hráčského bydlení, a to na planetách Corucsant, Dromund Kaas, Nar Shaddaa a Tatooine. Každý hráč si za značný obnos v kreditech nebo v Cartl Coins zakoupit zvolené sídlo a za pomocí objektů získaných od obchodníků, crafterů či bossů ve flashpointech a operacích si toto sídlo upravit k obrazu svému.

Druhou částí Galactic Strongholds je systém guildovních křižníků, které jednotlivým guildám umožní plněním určitých misí každý týden dobýt jednu z mnoha planet v Galaxii. V tomto systému se budou moci utkat všichni hráči, bez ohledu na svůj předplatitelský status. Účastí v systému dobývání hráči získávají odměny jak pro sebe, tak pro svojí guildu, a to ve formě vybavení pro své Strongholds nebo guildovní loď.

Ale bez ohledu na to, jestli jste předplatiteli nebo ne, tak Patch 2.9 přináší několik nových věcí. První je nový flashpoint na planetě Manaan, který představuje druhou druhou kaptiolu v příběhu Forged Alliances, a konečně odhaluje hlubší zápletku celého příběhu, včetně těch, kdo za tím vším stojí. Kromě nového flashpointu pak byla ukončena i druhá sezóna Ranked Warzones, a hráčům s dostatečným ratingem budou rozdány odměny.

Kompletní Patch Notes najdete na oficiálních stránkách.

Štítky: , , , ,


Komentáře jsou uzavřené